Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Druga edycja konkursu js13kGames

Wszystkich domorosłych deweloperów zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu js13kGames, który wystartował 13 sierpnia i zakończy się już 13 września.

Js13kGames to konkurs dla HTML5 game deweloperów, którego głównym założeniem jest fakt, iż cała gra (kod źródłowy, style, grafiki itp) musi zmieścić się w paczce zip nie większej niż 13 kilobajtów.

Reklama

Zadanie jest dosyć trudne, ale nie jest niemożliwe, co pokazało wiele zgłoszeń z zeszłego roku. W tej edycji pojawił się podział na kategorie (Desktop, Mobile, Server) i o wiele więcej nagród. Wśród sędziów są największe gwiazdy branży, między innymi Richard Davey, Christer Kaitila czy Jesse Freeman.

Do wygrania jest ponad 30 typów nagród o łącznej wartości około 20 tysięcy dolarów: licencje na oprogramowanie, usługi, książki, reklamę zwycięskich gier, a nawet konsultacje online ze specjalistami, którzy po konkursie pomogą na grze zarobić. Są też darmowe prezenty dla każdego uczestnika: kopie polskich gier indie The Few, McPixel i QbQbQb oraz kilka ebooków.

Więcej informacji pod adresem: http://js13kgames.com/

Dowiedz się więcej na temat: js13kGames | HTML5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje