Doskonały autorski remake God of War 2 podbija właśnie sieć

“God of War: Ragnarok" to jedna z najgorętszych produkcji ostatnich miesięcy. Gra wyprodukowana przez Santa Monica Studio zaszokowała cały świat swoją oprawą. Teraz TeaserPlay przygotowało zwiastun odświeżonej drugiej części legendarnej serii.

Marka "God of War" jest znana od lat

"God of War: Ragnarok" był jedną z najbardziej oczekiwanych premier 2022 roku. Jest to już szósta część słynnej serii gier , której inspiracją była mitologia. Tym razem fabuła gry jest oparta na elementach mitologii nordyckiej. Akcja rozgrywa się w starożytnej Skandynawii, pokrytej białym puchem, lodem i skałami. Producenci serii - Santa Monica Studio już od 17 lat tworzą uniwersum God of War. Można zatem śmiało stwierdzić, że to uniwersum należy do jednego z kanonicznych w historii gier wideo.

Reklama

Do jednej z najbardziej legendarnych części uchodzi ta druga. "God of War 2" premierę miało w 2007 roku. Bohaterem gry był Kratos, żołnierz spartański mszczący się na bogach za śmierć własnej rodziny. Produkcja zdobyła bardzo dużą popularność w środowisku graczy.

To właśnie wtedy seria "God of War" weszła na jeszcze większy poziom rozpoznawalności niż kiedykolwiek. Szczególnie warstwa graficzna zachwycała graczy. Oprawa wizualna była bardzo imponująca, jak na realia 2007 roku. Teraz studio TeaserPlay postanowiło odświeżyć tę produkcję i opublikowało krótki zwiastun odnowionej gry.

Świetne odświeżenie "God of War 2"

Należy przyznać, że na zaprezentowanym materiale grafika prezentuje się doskonale. Wszystko dzięki innowacyjnemu silnikowi Unreal Engine 5 od Epic Games. Na nieco ponad dwuminutowym zwiastunie widzimy głównego bohatera - Kratosa, który przemierza przez tereny starożytnej Sparty. Wnętrza świątyń, dopracowane w najmniejszych szczegółach robią naprawdę ogromne wrażenie.

Tak samo, jak wykonanie całej postaci Kratosa. Wszystko to jest możliwe dzięki silnikowi Unreal Engine 5 od studia Epic Games. Ta technologia pozwala stworzyć grafikę niemal z fotorealistyczną dokładnością.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy