Dodatek do Hearthstone z datą premiery

​Najnowszy dodatek do kultowej karcianki ukaże się już wkrótce. Blizzard ogłosił, iż rozszerzenie ukaże się w Europie 8 grudnia; dzień później niż na rynku amerykańskim.

Wspomniany dodatek ogłoszony został na BlizzConie i nosi tytuł Koboldy i Katakumby. Przede wszystkim koncentruje się on na przedstawicielach tytułowej rasy humanoidów, swoim wyglądem przypominających szczury. Ukaże się on na komputery osobiste, a także urządzenia mobilne z iOS i Androidem.

Nowa zawartość, mająca wzbogacić Hearthstone, to przede wszystkim 135 dodatkowych  kart, z których część należeć będzie do nowych typów jak np. przedmioty niezidentyfikowane. Ważną nowością będzie również tryb single-player Podziemne Wyprawy, w którym stoczymy łącznie 48 pojedynków. Ponadto wprowadzona zostanie także zdolność Rekrutuj, która pozwoli przyzwać z talii stronnika, który automatycznie zostanie zagrany.

Reklama

Twórcy zapowiedzieli, że każdy, kto zaloguje się do gry po premierze dodatku, otrzyma jedną z nowych legendarnych broni, a także trzy paczki kart z Koboldów i Katakumb. Ponadto ukażą się trzy zadania dla trybu Podziemnych Wypraw, których wypełnienie pozwoli na uzyskanie dodatkowych pakietów za każde z nich.

Aby zakupić 50 paczek z kartami trzeba będzie wyłożyć niecałe 50 euro, co jest równe około 210 złotych. Ponadto twórcy zapowiedzieli, że w 2018 roku doczekamy się trzech kolejnych zestawów kart.

JFK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: HearthStone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy