Do Halo Master Chief Collection mają trafić mikrotransakcje

343 Industries otworzyło dyskusję ze społecznością na temat mikropłatności w Halo Master Chief Collection. Nowa waluta premium miałaby stać się sposobem na przyspieszenie zdobywania niektórych nagród kosmetycznych.

Niewiele wskazuje aktualnie na to, żeby Halo Infinite miało wrócić do czasów swojej świetności. Drugi sezon wreszcie trafił na oficjalne serwery, a razem z nim wiele różnych zmian i nowości, ale nie przełożyło się to mocno na liczbę graczy online. 343 Industries planuje najwyraźniej pokusić się o drobne eksperymenty w Master Chief Collection.

Reklama

Deweloper poinformował właśnie, że w studiu trwają dyskusję o wprowadzeniu mikropłatności do popularnej wśród fanów Halo kolekcji. Waluta premium, Spartan Points, miałaby trafić w miejsce aktualnych Season Points, które pozwalają odblokowywać kosmetyczne przedmioty, wykonując różne zadania.

343 Industries zapewnia, że nic nie zmieniłoby się w aktualnej dynamice zdobywania nagród w Halo Master Chief Collection. Oddani gracze, którzy poświęcają na ten tytuł dużo czasu, wciąż zdobywaliby punkty i za nie odblokowywali najbardziej pożądane przedmioty.

Fani z mniejszą ilością wolnego czasu dostaliby za to możliwość, żeby wydając na grę dodatkowe pieniądze, dogonili weteranów. Walutę premium można by kupić za prawdziwe pieniądze i odblokować to, co interesuje nas najbardziej. Byłby to również sposób dla nowych graczy na nadrobienie części progresu doświadczonych fanów gry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Halo Infinite | Halo: The Master Chief Collection
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy