Reklama

Dino Crisis pojawi się na PlayStation 5

​Szeroką bibliotekę gier na PlayStation ma niedługo poszerzyć horror, na którym wychowywało się zapewne wielu graczy. Na PS4 i PS5 dzięki nowemu PlayStation Plusowi trafi Dino Crisis.

Capcom ma pod swoimi skrzydłami bardzo dużo znanych i lubianych marek. Są wśród nich chociażby bijatyki czy o polowaniu na ogromne, groźne potwory. Jest również kilka starszych franczyz, o których wydawca zdawał się zapomnieć.

Dino Crisis należy niestety do tych gier. Ostatni raz nowa odsłona tej serii ujrzała światło dzienne w 2003 roku i nie była to najlepsze, czego doświadczyli fani horrorów. Od tego czasu wielu graczy czekało, aż w dobie popularności remasterów i odświeżania starszych produkcji Capcom przypomni sobie o Dino Crisis.

Reklama

Można powiedzieć, że właśnie to się stało, chociaż Dino Crisis nie pojawi się na PlayStation w formie, jakiej mogli oczekiwać niektórzy fani. Fani dostrzegli zdjęcie Reginy w chińskim PlayStation Store. Żadna z odsłon serii nie jest dostępna aktualnie do pobrania, więc gracze zakładają, że zmieni się to w czerwcu, kiedy zadebiutuje nowy PS Plus.

Informacja ta podekscytowała bardzo wielu graczy. Jeżeli któryś z klasyków dobrze przyjmie się na PlayStation Store, może zwrócić to uwagę Capcomu i zachęcić ich do rozważenia wskrzeszenia tej wyjątkowej serii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy