Diablo 4 z pierwszymi problemami. Długie kolejki i krytyczne błędy

Marzenia o bezproblemowej premierze Diablo 4 właśnie dobiegły końca. Po debiucie standardowej wersji gracze zaczęli doświadczać poważnych problemów z serwerami, które zaczyna powoli adresować Blizzard.

Premiera Diablo 4 do tej pory przebiegała zaskakująco dobrze. Większość weteranów action RPG i MMORPG było przygotowana na długie kolejki i dziesiątki błędów, które w pierwszych dniach będą uniemożliwiały swobodny rozwój postaci i eksplorowanie ogromnej mapy przygotowanej przez Blizzard.

Tymczasem Diablo 4 zadebiutowało, miliony graczy weszły na serwery wczesnego dostępu i poza okazjonalnymi problemami na PlayStation, doświadczyliśmy bardzo sprawnego debiutu, który nie wymagał nawet sekundy oczekiwania na logowanie w kolejkach.

Reklama

Niestety sytuacja ta drastycznie zmieniła się od dzisiejszej nocy, kiedy nastąpiła premiera standardowej wersji gry. Po stanie technicznym serwerów można wreszcie zauważyć, jak duże było zainteresowanie Diablo 4. Gracze trafiają na error 300008, są regularnie wyrzucani z gry i stoją w kolejkach do logowania.

Blizzard jest oczywiście świadomy tych problemów i zapowiedział nadchodzące zmiany, ale na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość. Nawet po zalogowaniu niektórzy gracze mogą napotkać różne błędy, a nawet lagi, które uniemożliwiają przejście z jednej lokacji do drugiej lub używanie szybkiej podróży.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Blizzard Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy