Diablo 4 na ostatniej prostej? Blizzard ujawnia daty beta testów wyczekiwanej gry

​Sprawdziły się niedawne doniesienia o tym, że otwarta beta Diablo 4 jest tuż za rogiem. Już za nieco ponad miesiąc rozpoczną się testy gry. Beta dostępna będzie na wszystkich platformach, na które zawita finalna wersja.

Beta testy Diablo 4 podzielono na dwie fazy. Pierwsza, od 17 do 19 marca dostępna będzie dla graczy, którzy zdecydowali się zamówić grę w preorderze. Tydzień później, od 24 do 26 marca potrwają otwarte beta testy Diablo 4 dla każdego chętnego gracza. W ramach testów gracze otrzymają dostęp do kampanii fabularnej - do końca Aktu I. Jeśli chodzi o mapę, dostępny będzie cały pierwszy obszar - Strzaskane Szczyty.

Reklama

Ograniczenia nie tylko w misjach i mapie

Na bohaterów stworzonych przez graczy nałożony zostanie limit 25 poziomów doświadczenia. Twórcy przy tej okazji zaznaczają oczywiście, że gra nadal znajduje się w fazie szlifowania i nie wszystko może działać tak, jak powinno. Beta ma służyć głównie zbieraniu opinii od graczy, a następnie twórcy chcą sobie dać jeszcze trochę czasu na wprowadzenie najważniejszych spośród nich w życie. Beta testy gry zapowiada dedykowany zwiastun:

Natomiast już na 28 lutego zapowiedziano livestream z twórcami gry, który rozpocznie się o godzinie 20:00. W transmisji wystąpią między innymi główny projektant świata Art Peshkov, główny projektant systemów Meng Song oraz reżyser gry Joe Shely.

Diablo 4 trafi do sklepów 6 czerwca, w wersjach na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxy One oraz Xboxy Series X i S. Wiemy też, że w grze pojawi się przepustka bitewna w dwóch wersjach - płatnej, za około 45 złotych oraz darmowej. Płatny karnet oznacza oczywiście więcej ciekawszych nagród. Oby tylko przepustka nie została zrealizowana w podobny sposób jak w Diablo Immortal.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Diablo Immortal | Blizzard
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy