​Diablo Immortal zapowiada nową klasę i aktywności, w tym - łowienie ryb

Blizzard ujawnił, że na 2023 rok zaplanował dla Diablo Immortal cztery duże aktualizacje, w tym nową klasę, usprawnienia dla klanów oraz aktywności, m.in. łowienie ryb.

Twórcy Diablo Immortal mają w stosunku do tej gry nadal mnóstwo ambitnych pomysłów, którymi właśnie podzielili się z graczami. Jeśli nie przeszkadza Wam formuła tej gry, a chcecie jakoś zabić nudę w oczekiwaniu na Diablo 4, z pomocą mogą przyjść Wam - nowa klasa, usprawnienia klanowe, aktywności... i łowienie ryb. Wszystkimi tymi nowinkami podzielił na się na Reddicie z fanami community manager Blizzarda, Adam ‘PezRadar’ Fletcher. Przypomniał on, że w zeszłym roku gra dostała już dwa duże dodatki, a w 2023 będzie ich jeszcze więcej, bo aż cztery.

Reklama

Nowa klasa postaci

Perspektywa nowej klasy jest prawdopodobnie najbardziej ekscytującą wiadomością ze wszystkich ujawnionych, bo prawdopodobnie wprowadzi zupełnie nowe drzewko umiejętności oraz styl rozgrywki. Opracowywane są także nowe misje - główne i poboczne - które mają rozbudować grę o dodatkowe wątki fabularne. Według słów Fletchera, celem zespołu na 2023 rok jest większe zróżnicowanie rozgrywki, ale przy zachowaniu jej rdzenia, czyli wycinaniu w pień zastępów przeciwników i rozbudowywanie postaci o jak najpotężniejszy sprzęt.

Nowe przedmioty i aktywności

W nowych aktualizacjach będą się też pojawiać przedmioty legendarne, dzięki czemu zarówno nowi, jak i obecni gracze będą mogli rozwijać swoją postać i strategie gry. Wpis na Reddicie zakończony został zapowiedzią dodania nowego trybu rywalizacji oraz... aktywności w postaci łowienia ryb.

Nowe pomysły

Na niedawno zorganizowanej sesji Q&A wspomniane zostały nowe pomysły, nad którymi pracują autorzy gry, a które dotyczą trybu PvP. Jednak co z tego wynikło i o jakich dokładnie pomysłach mowa - o tym przekonamy się dopiero za jakiś czas. Aczkolwiek chyba nikt nie przypuszczał, że gdzieś pojawi się plan na dodanie łowienia ryb.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo Immortal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy