Diablo 4: Aktualizacji 1.2.3 już dostępna. Jakie nowości przynosi?

Szykujcie się na zaciekłą walkę z czasem i sługami Władcy Zira, albowiem Rzeźnia Zira jest już dostępna.

Po zakończeniu postępów sezonowych to przerażające wyzwanie z wzrastającym poziomem trudności będzie sprawdzianem dla najwytrwalszych podróżników. Opublikowano też aktualizację 1.2.3, w której wprowadzono kilka poprawek rozgrywki, w tym możliwość podglądu afiksów w menu Zaklinanie.

Od 4 do 11 grudnia Diablo IV jest też dostępne ze zniżką 40% w serwisie Steam. 

Rzeźnia Zira


  • Aby zmierzyć się z Rzeźnią Zira, musicie najpierw ukończyć wszystkie rozdziały postępów sezonowych i odblokować schemat wytwarzania Broczącej Pieczęci. Dzięki niej będziecie mogli przywołać Trzewiowy portal, który umożliwia dostęp do Rzeźni.
  • Gdy wkroczycie do Rzeźni, czeka Was ogromne wyzwanie: będziecie mieli 10 minut na zgładzenie wszystkich wrogów i pokonanie finałowych Poszukiwaczy Krwi.
  • Po ukończeniu każdej z poszczególnych rang Rzeźni otrzymacie schemat umożliwiający stworzenie Broczącej Pieczęci kolejnej rangi.  
  • Ukończenie pierwszej rangi Rzeźni Zira odblokowuje unikatowy glif: Krwawe Łzy. Glif jest niezbędny do likwidowania wrogów w Rzeźni i będzie wymagał większego doświadczenia do ulepszenia w porównaniu z glifem mistrzostwa.

Patch 1.2.3


  • Pełna lista możliwych do uzyskania afiksów jest teraz widoczna w menu zaklinania - aby ją zobaczyć, należy użyć przycisku Podgląd dostępnych afiksów.
  • Liczba punktów doświadczenia zdobywanych dzięki glifom została zwiększona dla większości rang Podziemi Koszmarów.
INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy