​Death Stranding 2 ogłoszone podczas The Game Awards! Fenomenalny zwiastun!

Gala The Game Awards 2022 przyniosła wiele ogłoszeń i nowości. Nikt jednak nie spodziewał się, że Hideo Kojima wyjdzie na scenę i oficjalnie zaprezentuje Death Stranding 2. Otrzymaliśmy zwiastun, który jednocześnie wzrusza, jak i budzi wiele tajemnic.

Death Stranding 2 ogłoszone. Zwiastun prezentuje się wybornie!

Gala The Game Awards to jedna z największych imprez poświęconych branży gier. To tutaj poznajemy laureatów prestiżowych nagród (w tym m.in. gry roku), ale także nie obywa się bez licznych niespodzianek. Tym razem otrzymaliśmy prawdziwą bombę!

Hideo Kojima we własnej osobie zagościł na głównej scenie wydarzenia, po czym zaprezentował całemu światu wyczekiwaną nadchodzącą grę Death Stranding 2, czyli sequel wysoko ocenianej produkcji, która debiutowała w 2019 roku.

Reklama

Ponad czterominutowy zwiastun intryguje, porusza, ale przede wszystkim zachwyca oprawą dźwiękową, nie wspominając o tej wizualnej, która stoi na najwyższym możliwym poziomie, zbliżonym już do prawdziwego fotrealizmu. Z filmu dowiadujemy się, że w Death Stranding 2 pojawi się gwiazdorska obsada w postaci m.in. Normana Reedusa czy Troya Bakera. Ponadto wystąpią: Lea Seydoux, jak również Shioli Kutsana i Elle Fanning.

O procesie produkcyjnym opowiedział sam Hideo Kojima, twierdząc, że scenariusz gry gotowy był jeszcze przed pandemią koronawirusa. Następnie deweloper w późniejszym czasie zdecydował się przepisać historię jeszcze raz. Ciekawe jest to, że Death Stranding 2 to (póki co) tytuł roboczy, więc nie wiadomo, czy dzieło zadebiutuje na rynku pod taką nazwą.

Skoro już wspomnieliśmy o potencjalnym debiucie, to ten również pozostaje na razie zagadką. Tajemnicą nie jest jednak to, że gorąca produkcja od Kojima Productions zadebiutuje początkowo tylko na konsoli PlayStation 5.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Death Stranding 2 | Hideo Kojima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy