Reklama

Dead or Alive Xtreme 3: Pierwszy zwiastun - lato, pośladki i plaża

Tęskniliście za serią Dead or Alive? Jeśli tak, to studio Team Ninja ma dla was doskonale wiadomości

Tylko żeby nikt nie mówił, że tymi pośladkami wabię napaloną młodzież do klikania. Po prostu nie miałem lepszego ujęcia tematu, gdy druga pokazana w pierwszym trailerze nowego DoA minigra (pierwsza to siatkówka) polega na wpychaniu drugiej dziewczyny do basenu pośladkami. No cóż, na Dead or Alive 6 pewnie jeszcze trochę poczekamy - japońska premiera Xtreme 3 zaspokoi zaś wojerystów już 25 lutego.

Wygląda na to, że zarówno powrót siatkówki, jak i uroczo nazwanego trybu "Butt Battle" jest już pewien. Zarówno wersja na PS Vita (Dead or Alive Xtreme 3: Venus), jak i ta na PS4 (Dead or Alive Xtreme 3: Fortune) będą miały premierę w Kraju Kwitnącej Wiśni 25 lutego 2016. Jeszcze nie wiadomo, co z zachodnią premierą - choć poprzednie części ukazały się po angielsku, przedstawiciele Team Ninja twierdzą, że tę konkretną musieliby trochę zmodyfikować na pozaazjatyckie rynki.

Reklama

Patrząc na to, że na okładce znajdują się dwie licealistki - Marie Rose i Honoka, które w edycjach kolekcjonerskich doczekają się stosownych "ekstremalnych, trójwymiarowych podkładek pod myszkę" - zupełnie nie dziwię się, że Japończycy boją się reakcji zachodnich mediów.

Rany, jak diabelnie ciężko jest pisać newsy o takich grach. Gdy twórcy chwalą się, że ich nowy silnik oprócz poprawy tekstur "poprawia elastyczność pośladków i biustów", przepisując ich słowa czuję się, jakbym pracował w jakiejś kompletnie pokręconej wersji Maxima czy Playboya.

CD Action

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy