Dead Island 2 z datą premiery na Steam. Riptide dostępne z darmo

Dobra wiadomość dla miłośników Dead Island. Zachwalany przez fanów sequel powoli zmierza już na Steam, co uczcić można odbierając za darmo Riptide.

Okno ekskluzywności Dead Island 2 na Epic Games Store dobiega końca. Okres ten dobiegnie końca już w kwietniu i jak ogłosił właśnie Deep Silver, już 22 kwietnia 2024 roku sequel pojawi się na Steamie. Platforma Valve powinna być doskonałą okazją, aby otworzyć się na więcej graczy, skusić część z nich jakąś promocją i zapewnić im szansę na wybicie hord zombie.

Reklama

W ramach nagłośnienia nadchodzącej premiery Dead Island Deep Silver postanowiło poczęstować jeszcze użytkowników Steama drobnym gratisem. Do 15 lutego za darmo odebrać można Dead Island: Riptide. Wystarczy wejść na stronę sklepu, zalogować się na swoje konto i dodać grę do biblioteki.

Premiera Dead Island 2 może znacząco wpłynąć na wyniki sprzedaży tego tytułu, które już teraz są bardzo imponujące. W zaledwie trzy dni udało się sprzedać aż milion kopii, a kolejny milion poszedł w świat w ciągu pierwszego miesiąca. Dead Island 2 stało się tym samym największą premierą w historii Deep Silver pod względem liczby sprzedanych kopii oraz przychodu.

Kwietniowy debiut na Steamie prawdopodobnie poprawi jeszcze wyniki Dead Island 2, bowiem gra ta została bardzo ciepło przyjęta przez graczy i krytyków. Średnia ocen w wysokości 75 na OpenCriticu i 7,7 User Score na Metacriticu to solidne wyniki potwierdzające kawał dobrej roboty w wykonaniu Deep Silver. Bardzo ciekawym będzie obserwowanie, jak wiele graczy zainteresuje się tą premierą i czy recenzje użytkowników Steama będą równie pozytywne co dotychczasowych fanów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam | Dead Island | Dead Island Riptide | Deep Silver
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy