Reklama

Dead Island 2 ponownie opóźniony. Znamy nową datę premiery gry

Miłośnicy gier zombie muszą mieć już w sobie bardzo duże pokłady cierpliwości. Dead Island 2 trafiło na kolejne problemy w produkcji i twórcy zostali zmuszeni do odłożenia premiery gry o kolejne trzy miesiące.

Fani gier zombie mają teoretycznie za sobą całkiem udany rok. Dying Light 2 spotkał się ze sporym entuzjazmem ze strony graczy i krytyków, a Techland cały czas pracuje nad kolejnym aktualizacjami. Na ten tytuł fanom przyszło czekać wiele lat i bardzo podobny los spotyka teraz osoby wyczekujące debiutu Dead Island 2.

Ironia kolejnego opóźnienia nie umknęła już tym razem nawet samemu Deep Silver, co przyznali w swoim oficjalnym oświadczeniu. Oryginalnie gra miała ujrzeć światło dzienne 3 lutego 2023 roku. Teraz nową datę premiery wyznaczono na 28 kwietnia.

Reklama

W krótkim oświadczeniu deweloperzy zapewniają, że proces produkcji zbliża się już ku końcowi, ale starają się wypuścić grę, z której będą dumni. W ramach rekompensaty za kolejne opóźnienie 6 grudnia Deep Silver zorganizuje specjalny showcase Dead Island 2. Na kilka miesięcy przed premierą gracze zyskają w rezultacie bardziej szczegółowe spojrzenie na grę.

Może okazać się, że Dead Island 2 to opóźnienie wyjdzie na dobre pod jeszcze jednym względem. Pierwszy kwartał 2023 roku przepełniony jest aktualnie wieloma głośnymi produkcjami, na które gracze czekają od lat. Dead Island 2 jest oczywiście wśród nich, ale pod koniec kwietnia gra może sprzedać się jeszcze lepiej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy