Reklama

Datenshi - pojawił się trailer zapowiadający grę

Na Youtube opublikowana została zapowiedź nadchodzącej gry Datenshi studia RAION Games. Datenshi to platformowa gra akcji w 2.5D, w której gracz przenika do cyberpunkowego świata i ma okazje zasmakować japońskiej kultury shinobi.

Gra cechować się będzie rozwiniętym systemem walki oraz angażującą fabułą zaprojektowaną zgodnie z monomitem Campbella. Gracz wciela się w shinobi o imieniu Shoku, który rzuca się w pogoń za porwanym przyjacielem. W czasie pościgu okazuje się, że to zorganizowana akcja, a sam porywacz jest kimś więcej niż tylko zwykłym łotrem.

Shoku musi sprostać różnorakim pułapkom, odkryć przeszłość swojego ludu, obudzić drzemiącego w sobie demona i przeciwstawić się antagonistom, którzy chcą złamać mityczną pieczęć Datenshi i zawładnąć nad antyczną mocą. Gra będzie dostępna w 2021 na konsolach Nintendo Switch.

Reklama

RAION Games to studio deweloperskie specjalizujące się w produkcji i wydawaniu gier na Nintendo Switch. Studio zapowiedziało, że Gameplay Trailer Datenshi opublikowany zostanie w drugim kwartale 2021 roku. Jest to spółka zależna od Punkpirates - notowanej na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych, która tworzy gry na VR.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy