Data premiery The Lord of the Rings: Gollum ogłoszona!

​Daedalic Entertainment w końcu ogłasza datę premiery swojego długo oczekiwanego tytułu Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum to jedna z najbardziej oczekiwanych gier, które mają się ukazać w drugiej połowie roku. Gra zaprezentowana była na Game Awards w zeszłym roku i dzięki świetnemu zwiastunowi z marszu podbiła serca graczy.

Na trailerze mogliśmy zobaczyć, ja Gollum podkrada się do orka, by zabić go z ukrycia. Wydaje się też, że Gollum - podobnie, jak książkowy pierwowzór - będzie miał podwójną osobowość, a obie będą ze sobą walczyć. Być może wpłynie to na mechanikę gry polegającą na dokonywaniu wyborów.

Reklama

W The Lord of the Rings: Gollum będą mieli okazję zagrać wszyscy

Daedalic Entertainment nie opublikowało żadnych informacji od czasu zwiastuna, pozostawiając fanom ciekawe teorie na temat The Lord of the Rings: Gollum.

Twórcy postanowili jednak przerwać milczenie i podzielili się nowymi informacjami o dacie premiery. Daedalic Entertainment potwierdziło, że The Lord of the Rings: Gollum pojawi się na PC i wielu konsolach, w tym PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S, 1 września, a wersja na Switcha pojawi się nieco później.

Podczas gdy większość graczy jest bardzo zadowolona z obrotu sytuacji, fani Switcha mają powody do narzekań. Czują się źle traktowani, ponieważ deweloperzy wypuszczają wersje gier na Switcha znacznie później niż na inne platformy.

Dla miłośników skradanek, fantasy i wszystkich chcących na nowo przenieść się do Śródziemia, Gollum wydaje się pozycją obowiązkową. Jeśli twórcy nie zawiodą, w końcu otrzymamy oryginalny tytuł, który skupi się na jednym z najmniej eksponowanych (a jednak jednym z ważniejszych) bohaterów trylogii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Lord of the Rings: Gollum | Daedalic Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy