Reklama

Darmowy weekend z Titanfall!

Firma Electronic Arts po raz kolejny udostępnia możliwość zagrania w jedną z najgłośniejszych strzelanek ostatnich miesięcy całkowicie za darmo. Gra jest oferowana w ramach programu Okres Testowy.

Okres Testowy to specjalny program, dzięki któremu użytkownicy mogą przetestować najnowsze produkcje studia Electronic Arts całkowicie za darmo. Co jakiś czas pojawiają się w nim nowe tytuły.

Teraz do oferty ponownie dołączył Titanfall i będzie dostępny przez cały weekend. W tym czasie gracze mogą korzystać z tytułu łącznie przez 48 godzin. Licznik zacznie odliczać czas dopiero po pierwszym uruchomieniu gry.

Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby rozpocząć rozgrywkę w niedzielę i cieszyć się pełną wersją aż do wtorku. Aby móc skorzystać z promocji, należy posiadać konto na platformie Origin, a następnie przejść w to miejsce.

Reklama

Oprócz Titanfall możliwe jest również przetestowanie takich gier, jak Plants vs. Zombies Garden Warfare oraz Kingdoms of Amalur: Reckoning. Wcześniej dostępny był między innymi Battlefield 4.

Dowiedz się więcej na temat: Titanfall

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje