Reklama

Darmowy Weekend z Rainbow Six: Siege

Taktyczny shooter robi sobie świetną promocję tuż przed wyjściem nowej ekspansji.

Jeżeli z jakichś powodów nie grałeś jeszcze w Rainbow Six: Siege, to teraz jest najlepsza okazja, by wypróbować tytuł. Gra będzie przez najbliższy weekend darmowa, zarówno przez Steama jak i platformę Uplay.

Produkcja od Ubisoftu jest taktycznym pierwszoosobowym shooterem, który oferuje starcia dwóch drużyn w ciasnych, klaustrofobicznych lokacjach. Przed wejściem na mapę gracz wybiera typ postaci, którą będzie sterował. Każda jednostka ma swoje plusy i minusy oraz unikatowy zestaw umiejętności, dzięki którym pełni inną rolę podczas starć.

Reklama

Darmowy weekend zaczyna się 24 i potrwa do 27 sierpnia. Dla osób, które pod wpływem eventu zdecydują się na kupno gry jest dobra wiadomość! Gracze będą mogli nabyć produkcję za połowę jej oryginalnej ceny! To dobry czas by zaopatrzyć się w tytuł, gdyż na początku następnego miesiąca wychodzi nowa operacja Blood Orchid.

Nowa mapa, która wyjdzie wraz z nową ekspansją, będzie dostępna dla wszystkich już 29 sierpnia, jednak operacja zostanie odblokowana tylko dla tych, co posiadają przepustkę sezonową. Zmieni się to 5 września, gdyż wtedy wszyscy gracze będą mogli się cieszyć pełnym dostępem do ekspansji.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy