Reklama

Czym jest Heroes of the Storm? Blizzard rejestruje nowy znak towarowy

Czym jest Heroes of the Storm? Taki właśnie znak towarowy zastrzegł niedawno Blizzard.

Możliwości - jak zwykle w przypadku "Zamieci" jest kilka. Nie należy się jednak raczej spodziewać całkowicie nowego projektu studia. W nowozelandzkim urzędzie patentowym Blizzard - za pośrednictwem firmy AJ Park, która zastrzegła nazwy Hearthstone i Reaper of Souls - zarejestrował znak towarowy Heroes of the Storm. Czego on może dotyczyć?

Jest kilka możliwości. Niewykluczone, że tajemniczy projekt ma związek z Hearthstone: Heroes of Warcraft - tytuł jest podobny, być może jest to więc rozszerzenie wirtualnej karcianki. Inna sprawa, że w opisie nazwy znalazła się informacja, że dotyczy ona tylko i wyłącznie "gry komputerowej wydawanej na płytach". A wspomniane Hearthstone rozprowadzane jest cyfrowo, poza tym gra nie miała jeszcze swojej premiery, na dodatek jest więc jeszcze raczej za wcześnie.

Reklama

Druga opcja to rozszerzenie do World of Warcraft. Od debiutu Mists of Pandaria minęło już trochę czasu, więc całkiem możliwe, że Blizzard szykuje dla fanów WoW-a coś nowego, a wydaje się bardziej niż prawdopodobne, że na tegorocznym BlizzConie kolejny dodatek do sieciówki zostanie zaprezentowany.

Ostatnim i najbardziej możliwym scenariuszem jest... gra typu MOBA od "Zamieci". Kilka lat temu studio zapowiedziało Blizzard All-Stars, produkcję w stylu Doty i League of Legends, w której mają pojawić się bohaterowie wszystkich tytułów firmy.

Od dawna nie słyszeliśmy o niej nic nowego, poza tym, że wciąż powstaje i znajduje się w fazie zamkniętych testów. Nazwa Heroes of Storm pasowałaby do projektu, w którym miałyby pojawić się postacie ze światów wykreowanych przez Blizzarda. Więcej zapewne dowiemy się na tegorocznym BlizzConie. Ten odbędzie się w dniach 8-9 listopada.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy