​Cząstka serialu "The Office" w Minecrafcie?

Minecraft to wyjątkowa gra. Od wielu lat daje możliwość realizowania w swoich strukturach własnych artystycznych wizji i pomysłów. Czasami zdarza się nawet, że konstrukcje te nawiązują do popularnych seriali telewizyjnych.

Jedna z najbardziej dochodowych gier wszech czasów jest od wielu lat otwarta dla milionów użytkowników, którzy chcą spróbować swoich sił i stworzyć wszystko, na co tylko pozwoli ich wyobraźnia. Jest to bez wątpienia kluczowy powód, dla którego produkcja ta po tylu latach jest wciąż w topie swojej popularności. Trzeba przyznać, że kreatywność i pomysłowość fanów nie ma końca.

Jeden z graczy Minecrafta postanowił wykorzystać przestrzeń otwartego świata do odtworzenia najsłynniejszego gagu jednego z najpopularniejszych amerykańskich seriali komediowych, jakim jest "The Office". Wybudowana przez niego struktura odnosi się do słynnego momentu z pilotażowego odcinka.

Reklama

Użytkownik Reddita Doubleladder86 przesłał pojedynczy screen z Minecrafta, ukazujący gigantyczny zszywacz zamknięty w strukturze przypominającej galaretkę, tyle że bardziej kanciastej w porównaniu do tej serialowej. Jest to oczywisty ukłon w stronę jednego z żartów otwierających pierwszy sezon.

"Biuro" w swoim szczytowym momencie było najpopularniejszym telewizyjnym serialem komediowym, a gag zszywacza w galaretce stał się kultową sceną, którą każdy z fanów rozpozna natychmiast, nawet w takim niestandardowym, blokowym formacie. Po reakcjach komentujących post w dalszym ciągu widać, że pomimo upływających lat serial nie słabnie na popularności.

Takie przykłady pokazują, że Minecraft wciąż jest tak silny, jak ponad dekadę temu, kiedy to został oficjalnie wypuszczony. Gra ta daje ogromne możliwości, przez co wykracza poza grupy wiekowe, co czyni ją odpowiednią zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Możliwość nieograniczonej kreatywności sprawia, że produkcja ta nigdy nie straci na swojej aktualnej pozycji i popularności.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Minecraft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy