Cyberpunk 2077 znowu święci triumfy. Milion aktywnych graczy codziennie

Któż pomyślałby pod koniec grudnia 2020 roku, że blisko dwa lata później Cyberpunk 2077 odniesie taki sukces. Twórcy z CD Projekt RED pochwalili się właśnie fantastycznym wynikiem odnośnie wspomnianej gry, która od czterech tygodni rejestruje każdego dnia milion unikalnych graczy.

Po fatalnej premierze Cyberpunka i dosyć wyboistej drodze w kierunku lepszej optymalizacji, poprawy błędów i dostosowania tytułu do poziomu nazwijmy to "grywalności", gracze finalnie ponownie zaufali deweloperom z polskiego studia CDPR.

O tym, że Cyberpunk święci triumfy m.in. na Steamie i już jakiś czas temu pobił rekord grywalności na tej platformie innej kultowej produkcji, Wiedźmin 3: Dziki Gon, informowaliśmy na łamach naszego serwisu. Pieczołowita praca jak widać opłaciła się, a Redzi otrzymali właśnie kolejny powód do zasłużonego zachwytu.

Reklama

Milion aktywnych graczy w Cyberpunku 2077. CD Projekt może otwierać szampany?

Do Cyberpunka 2077 loguje się każdego dnia milion użytkowników... i tak już od czterech tygodni z rzędu. Wasza pasja i nieustanne wsparcie powoduje, że oniemiejemy - czytamy wpis opublikowany na oficjalnym profilu Twitterowym gry.

Czy jest to jedyny powód do radości w przypadku CD Projekt RED? Bynajmniej. Ponad miesiąc temu miała miejsca głośna premiera serialu Cyberpunk: Edgerunners, który powstał we współpracy rodzimych deweloperów z serwisem VOD Netflix. Produkcja świetnie oceniona została nie tylko przez krytyków, ale także przez większość fanów całego uniwersum.

A co do Cyberpunkowego świata, to ten znacząco się już wkrótce poszerzy. W przyszłym roku debiut zaliczy pierwszy duży fabularny dodatek do gry o nazwie Phantom Liberty, czyli Widmo Wolności. Ogłoszony został także zupełnie nowy projekt o kryptonimie Orion, o którym w danej chwili nie wiemy jednak zbyt wiele.

Mieliście już okazję wyprobować Cyberpunka 2077 po licznych łatkach i poprawkach? Jak oceniacie tę produkcję?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077 | CD Projekt RED
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy