Reklama

Cyberpunk 2077 wygranym Central & Eastern European Game Awards

​Kapituła Central & Eastern European Game Awards (CEEGA) ogłosiła zwycięzców podczas uroczystej gali, która odbyła się w piątek 22 Października w Poznaniu. Pierwszą nagrodę za najlepszą grę otrzymał Cyberpunk 2077 produkcji CD Projekt RED.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni w 8 kategoriach. CEEGA odbywają się w ramach GIC i Poznań Game Arena i są wyrazem uznania dla rozwijającej się branży gier w Europie Środkowo-Wschodniej, która wiedzie zasadniczą rolę na światowym rynku.

Tegoroczną nagrodę Best Game otrzymał CD Project RED za grę Cyberpunk 2077. Ten cieszący się uznaniem tytuł, był w stanie stawić czoła tak cenionym produkcjom, jak Ghostrunner, Factorio, czy The Sinking City. Czołowe polskie studio CD Project Red i Cyberpunk 2077 zdominowały galę jako zdobywcy nie tylko nagrody za najlepszą grę, ale także statuetek w kategoriach Najlepszy dźwięk i Najlepsza narracja.

Reklama

Rozdanie nagród CEEGA odbyło się w piątek 22 Października w ramach tygodnia gier w Poznaniu i jest to przykład spójności branży gier w Europie Środkowo-Wschodniej. Kapituła przyznająca nagrody składała się z 21 członków z 10 krajów, po dwóch członków z każdego terytorium: jednego dziennikarza i jednego specjalisty z branży. Region liczy ponad 1000 studiów tworzących gry i ponad 30 000 osób dokładających cegiełkę do sukcesu gier z regionu CEE.

Wszyscy zwycięzcy i kategorie:

  • VISUAL ART - Papetura, Petums
  • AUDIO - Cyberpunk 2077, CD Projekt RED
  • DESIGN - Factorio, Wube Software Ltd
  • NARRATIVE - Cyberpunk 2077, CD Projekt RED
  • TECHNOLOGY - Outriders, People Can Fly
  • HIDDEN GEM - Papetura, Petums
  • BEST MOBILE GAME - Card Hog, SnoutUp Games
  • BEST GAME - Cyberpunk 2077, CD Projekt RED

---------------------------------------------------------------------------

Cyberpunk 2077: Gracz przeniósł do świata realnego Porsche z gry

Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 w wersjach na nowe konsole zaliczą opóźnienie

Faux Paux: Cyberpunk 2077 hit czy kit?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy