Reklama

Cyberpunk 2077: Gracz przeniósł do świata realnego Porsche z gry

​Bardzo ciekawy projekt wykonał jeden z fanów Cyberpunk 2077. Otóż postanowił on odwzorować jeden do jednego model samochodu Porsche 911, który występuje w grze. Trzeba przyznać, że pomysł ten został zrealizowany w bardzo dobry sposób. Fani zarówno motoryzacji, jak i gry z polskiego studia są pod ogromnym wrażeniem.

Czym jest Cyberpunk 2077?

To gra wyprodukowana przez polskie studio CD Projekt RED. Ogólnoświatową premierę miała w grudniu ubiegłego roku. Głównym bohaterem jest Johnny Silverhand grany przez słynnego Keanu Reevesa znanego między innymi z takich filmów jak "Matrix" czy "John Wick". Wiele wskazywało na to, że Polacy, którzy wcześniej wydali trylogię "Wiedźmina", znów podbiją rynek gier wideo. Produkcja była bardzo hucznie zapowiadana. Tak się jednak nie stało.

Od samego początku produkcja zawierała wiele błędów, które odbierały radość z gry. Dotyczyło to głównie wersji na komputery osobiste i konsole starszej generacji. Większość błędów została "załatana" w kolejnych aktualizacjach, lecz Cyberpunk do dziś ma duże problemy z wydajnością u wielu graczy. Wystąpiły również kłopoty ze sztuczną inteligencją.

Reklama

Nie oznacza to jednak, że gra nie zrobiła zamieszania na światowym rynku. Cosplayerzy czy artyści zajmujący się innymi dziedzinami sztuki od samego początku inspirują się polską produkcją, gdyż warstwa graficzna jest wykonana na najwyższym poziomie. Jedną z charakterystycznych rzeczy jest auto Silverhanda. To Porsche 911 z 1972 roku. Ten sportowy klasyk szos zainspirował niemieckiego YouTubera.

Pojazd z Cyberpunka trafił na ulice

Jak już wspomnieliśmy, niczym dziwnym nie jest tworzenie cosplayów, czyli "ożywianie" fikcyjnych postaci z gier, które są bardzo dobrze wykonane i jest to jedna z dziedzin sztuki. Rzadziej jednak można spotkać się z odwzorowaniem pojazdów, które występują w produkcjach. Takiej sztuki dokonał niemiecki twórca internetowy znany jako "Dannys SCHRAMMWERK".

Postanowił on zakupić identyczne Porsche, jakie występuje w grze i pomalować je dokładnie w takie same barwy, jakie możemy zobaczyć w Cyberpunku. Cały ten proces uwiecznił na swojej najnowszej produkcji udostępnionej w serwisie YouTube. Trzeba przyznać, że odwzorowanie jest na największym możliwym poziomie. Niemieckie auto wygląda niczym wyjęte z wirtualnej rzeczywistości.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy