Reklama

Cyberpunk 2077 wśród najpopularniejszych gier w Wielkiej Brytanii

​Ostatnio mówi się głównie o problemach CD Projektu, ale w sieci można się też doszukać pozytywnych informacji.

Dopiero co pisaliśmy, że sprzedaż Cyberpunka 2077 poleciała na łeb na szyję (w marcu gra miała osiągnąć wynik sprzedażowy na poziomie 1 proc. poziomu z grudnia, z okresu po premierze).

Reklama

Okazuje się jednak, że gracze nie zapomnieli całkowicie o produkcji CD Projekt RED. W Wielkiej Brytanii cyberpunkowa przygoda w Night City trafiła do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się tytułów w tygodniu kończącym się 17 kwietnia.

Trudno powiedzieć, co spowodowało tak duży wzrost zainteresowaniem Cyberpunkiem 2077, ale można przypuszczać, że gra znalazła się w sprzedaży w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jednak niezależnie od powodu CD Projekt wraz z akcjonariuszami mają powody do radości.

Cyberpunk 2077 znalazł się w pierwszej dziesiątce w towarzystwie takich tytułów, jak Assassin's Creed: Valhalla, Call of Duty: Black Ops Cold War czy Grand Theft Auto V. Pełna lista prezentuje się następująco:

  1. FIFA 21
  2. Animal Crossing: New Horizons
  3. Super Mario 3D World + Bowser's Fury
  4. Mario Kart 8 Deluxe
  5. Minecraft (Switch)
  6. Grand Theft Auto V
  7. Monster Hunter Rise
  8. Assassin's Creed Valhalla
  9. Cyberpunk 2077
  10. Call of Duty: Black Ops Cold War

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 osiągnął fantastyczny rezultat na poziomie 8 milionów sprzedanych egzemplarzy. W dniu premiery - 20 grudnia ubiegłego roku - stan licznika wynosił już 13 milionów kopii, które trafiły w ręce graczy.

CD Projekt dzień później mógł pochwalić się, że zwrócił się cały koszt produkcji. Obecnie trwa żmudny proces naprawiania gry. W najbliższych miesiącach możemy oczekiwać kolejnych łatek, jak również pierwszych dodatków. Jeszcze w tym roku CD Projekt RED planuje wypuścić ulepszenie do wersji next-genowej.

Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje