Reklama

Cyberpunk 2077 w pierwszej dziesiątce bestsellerów Steam

​Można myśleć o Cyberpunk 2077, co tylko się chce, ale ostatnia gra studia CD Projekt RED wciąż sprzedaje się świetnie.

Wygląda na to, że najgorszy okres jest już za Cyberpunk 2077 i za "Redami". Po wielomiesięcznej absencji w PlayStation Store i perturbacjach związanych z optymalizacją oraz naprawianiem największych błędów gra zdaje się odzyskiwać dawne siły. O takiej popularności, jak przed premierą, marzyć już raczej nie może (wątpliwe, czy uda się kiedykolwiek wrócić do tamtego poziomu hype'u), ale ostatnie wyniki napawają optymizmem.

Steam - jak co tydzień - opublikował listę najpopularniejszych gier w swojej ofercie. W okresie od 25 grudnia do 2 stycznia gracze najczęściej sięgali po:

Reklama

  1. Ready or Not
  2. It Takes two
  3. Five Nights at Freddy's: Security Breach
  4. Valve Index VR Kit (zestaw)
  5. Project Zomboid
  6. Sea of Thieves
  7. Red Dead Redemption 2
  8. Forza Horizon 5
  9. Cyberpunk 2077
  10. Rust

Cyberpunk 2077 wraca na szczyt?

Aż tak pełni optymizmu nie jesteśmy, ale dziewiąta lokata Cyberpunk 2077 w tak istotnym zestawieniu sprzedażowym niewątpliwie cieszy. Choć warto zwrócić też uwagę na to, że obecnie gra jest sprzedawana z 50-procentowym rabatem, co na pewno przełożyło się na wzrost zainteresowania. Jeśli i wy chcielibyście zgarnąć swoją kopię, kupicie ją za 99,50 złotych.

Zdecydowanie warto zainteresować się też grami, które znalazły się na szczycie rankingu sprzedaży na Steamie. Ready or Not to taktyczna gra akcji inspirowana popularną niegdyś serią S.W.A.T., która wprost zachwyciła graczy marzących o wcieleniu się w członków oddziału specjalnego. Z kolei It Takes Two to kooperacyjna produkcja, która w ubiegłym roku zgarnęła najwięcej nagród - zarówno w tych mniej, jak i tych najbardziej prestiżowych plebiscytach. Sami musimy przyznać, że już dawno nie bawiliśmy się tak dobrze we dwie osoby przed konsolą. Produkcję studia Hazelight wyróżniliśmy w naszej recenzji oceną 9/10.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje