Cyberpunk 2077 przedstawiony jako film z lat 80.

"Cyberpunk 2077" to gra, która pomimo złego początku, dzisiaj rozpala wyobraźnię wielu graczy z całego świata. Produkcja stworzona przez polskie studio CD Projekt RED teraz doczekała się ciekawej "przeróbki". Jeden z twórców zamienił grę na obrazy z filmu z lat 80-tych. Pomogła mu w tym sztuczna inteligencja.

"Cyberpunk 2077" w centrum zainteresowania

W ostatnim czasie Cyberpunk 2077 znów stał się w centrum zainteresowania. Tym razem na szczęście nie z powodów problemów technicznych, które były przedmiotem wielkiej dyskusji przed kilkoma laty. Na temat słabego stanu jakości produkcji wypowiedział się wówczas nawet Elon Musk. Teraz powodem zamieszania jest ogłoszenie studia CD Projekt RED, że planuje stworzyć sequel tej produkcji - "Cyberpunk 2077 Orion".

Reklama

Jak na razie oczywiście nie znamy wielu szczegółów na temat gry oraz tego, kiedy ma ona ujrzeć światło dzienne. Prawdopodobnie stanie się to dopiero za kilka lat. Nie zmienia to jednak faktu, że zamieszanie wokół "Cyberpunka" nadal jest żywe. Wpływ na nie miała produkcja serialu na Netflixie - "Cyberpunk: Edgerunners". Teraz jeden z twórców na YouTube - znany pod pseudonimem "DeusVultAI" postanowił "zekranizować" grę, ale bardzo ciekawy i nietypowy sposób.

"Cyberpunk", ale w latach 80-tych

Dzięki nowoczesnej technologii sztucznej inteligencji, wygenerowano obrazy, które stylistyką przypominają film z lat 80-tych. Najbardziej kojarzy się "Blade Runner". Trzeba przyznać, że produkcja, która trwa nieco ponad półtorej minuty jest zachwycająca. Widzimy najważniejszych bohaterów “Cyberpunka" - Judy Alvarez czy Johnny’ego Silverhanda.

Świetnie ujęte jest także Night City, które dzięki zastosowanym filtrom sztucznej inteligencji ma niesamowity urok. Produkcja zyskała sporą popularność w sieci. Klip ten został obejrzany przez ponad 600 tysięcy użytkowników, co jest bardzo dobrym wynikiem. "DeusVultAI" z całą pewnością zorganizuje więcej tego typu inicjatyw i już można wyczekiwać kolejnych filmików stworzonych w stylu filmu sprzed lat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077 | CD Projekt RED
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy