Reklama

Cyberpunk 2077 na nowych fragmentach z rozgrywki

​W sieci opublikowano nowy materiał z rozgrywką z gry Cyberpunk 2077, który pozwala nam przyjrzeć się postaciom, miastu Night City oraz kilku innych elementom polskiej superprodukcji.

Materiał wideo, który możecie obejrzeć poniżej, został udostępniony przez niemiecką telewizję Das Erste i koncentruje się przede wszystkim na głównych bohaterach, Night City, tworzeniu postaci oraz wyborze opcji, które możemy personalizować. Nie da się ukryć, że Cyberpunk 2077 to najbardziej wyczekiwany tytuł ostatnich kilku lat i każdy skrawek materiału z gry budzi duże emocje.

Co prawda produkcja CD Projekt RED zadebiutować miała na rynku wiosną tego roku, następnie jej premiera została trzykrotnie przesunięta (najpierw na wrzesień, później na listopad, a ostatnio na 10 grudnia), ale wydaje się, że to już ostatnia prosta i za nieco ponad trzy tygodnie w końcu będziemy mogli zagrać w ten tytuł.

Reklama

Co ciekawe, z tłumaczeń twórców wynika, że za ostatnim opóźnieniem stoi wersja na obecną generację konsol, czyli PS4 i Xbox One, która wymaga jeszcze szlifów. Mamy tylko nadzieję, że ta ostatecznie okaże się grywalna.

Warto także odnotować, że do sieci, za sprawą aplikacji GOG Galaxy, wyciekła lista osiągnięć z Cyberpunka 2077. Na tę składa się 1 platynowe trofeum, 1 złote, 17 srebrnych i 26 brązowych. Jeśli obawiacie się choćby najmniejszych spoilerów, to radzimy odpuścić sobie zapoznawanie się z osiągnięciami, gdyż znajdują się tu odniesienia do zadań pobocznych (tych zapowiada się naprawdę dużo), a zainteresowanych tematem odsyłamy pod TEN adres. Już 19 listopada otrzymamy z kolei kolejny odcinek Night City Wire, gdzie ponownie omawiane będą kolejne elementy gry Cyberpunk 2077.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje