Reklama

Cyberpunk 2077 na Nintendo Switch? Tak, Stadia w akcji!

​Jeśli liczne błędy na porządku dziennym zgłaszane przez graczy Cyberpunk 2077 nie zniechęcają Was do gry, to właśnie pojawiła się opcja rozgrywki na nowej platformie.

Tak jak pisaliśmy wielokrotnie, nie o takiej premierze Cyberpunk 2077 marzył deweloper i nie tego oczekiwali gracze, szczególnie na niektórych platformach, ale nie da się ukryć, gra sprzedała się świetnie i wielu użytkowników ją sobie chwali. Są to głównie gracze pecetowi, którzy o ile tylko posiadają odpowiednio mocny sprzęt, mogą się cieszyć produkcją REDów wyglądającą fenomenalnie, od czasu do czasu napotykając na jakieś błędy, które w większości przypadków nie psują jednak przyjemności z zabawy. 

W sieci coraz częściej pojawiają się też informacje, że większych problemów nie zgłaszają również gracze korzystający z usługi streamingowej Google, czyli Stadia, dzięki której nie muszą martwić się o to, czy ich komputer uciągnie Crysisa... tfu, Cyberpunka. Dziś dowiadujemy się zaś, że chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, z obsługą gry za pomocą tego rozwiązania dobrze radzi sobie również Nintendo Switch.

Reklama

Tak, Google Stadia i konsola zaprojektowana raczej do okazjonalnego, a nie hardcorowego grania, to połączenie, które pozwala na dużo więcej niż mocniejsze wersje konsol poprzedniej generacji, który były docelową platformą dla nowej gry REDów - nieźle, prawda? A taki właśnie materiał wrzucił do sieci youtuber Nintendrew, demonstrując rozgrywkę w Cyberpunk 2077 na przenośnej konsoli Big N, która ma jeszcze jedną zasadniczą przewagę.

Można z niej korzystać w wersji handhelda, co oznacza nie tylko opcję grania poza domem, ale i dużo mniejszy ekran, na którym nie widać tak wielu niedostatków graficznych :) Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zadokować konsolę i korzystać z telewizora, osiągając w takim trybie rozdzielczość 1080p oraz pada Pro Controller, dzięki któremu rozgrywka jest dużo wygodniejsza. Mówiąc krótko, jak nie chcecie problemów z Cyberpunkiem, spróbujcie go na Nintendo Switch. 

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy