Cyberpunk 2077 - główny wątek fabularny zająć ma tylko 37 godzin

​Wygląda na to, że Cyberpunk 2077 może być bardzo długą grą, ale jedynie jeśli dużo czasu poświęcimy na wszystkie aktywności poboczne, bo z przecieków wynika, że główny wątek będzie raczej dość krótki jak na standardy RPG.

Już jakiś czas temu CD Projekt RED przyznało, że zdecydowało się świadomie skrócić kampanię fabularną w Cyberpunk 2077, bazując na informacjach odnośnie tego, ile osób ukończyło całego Wiedźmina 3. W tym czasie producent nie podał jednak żadnych konkretnych liczb, ale youtuber Dreamcastguy postanowił, przedwcześnie, opublikować swoją recenzję gry (ta została już zdjęta z sieci), ujawniając garść ciekawych szczegółów.

Dreamcastguy podaje, że ukończenie podstawowej kampani zajęło mu tylko 37 godzin, a co więcej 21 godzin spędził na głównym wątku fabularnym, a 37 godzin to już liczba z zadaniami pobocznymi (nie wiemy jednak, ile z nich wykonał youtuber, ale zakładać można, że tylko część). Recenzent przyznaje jednak, że jeśli ktoś będzie miał na to ochotę, to Cyberpunk 2077 zapewni mu z łatwością przeszło sto godzin zabawy, co pokrywa się z ostatnimi przeciekami na ten temat.

Reklama

Główny wątek fabularny stanowić ma jedynie “kawałek" tego, co cała gra ma do zaoferowania, a co więcej, jakość dużych zadań pobocznych ma być taka sama jak głównych misji (co nie powinno dziwić, gdyż to specjalność “Redów"). Co więcej, zadania poboczne mają mocno różnić się stylem i tonem, od polowania na grupę morderców po zrobienie sobie tatuażu po pijaku.

Z recenzji dowiadujemy się także, że gra świetnie działa na Xbox Series X, gdzie otrzymujemy opcję 30 kl./s w wyższej rozdzielczości lub 60 kl./s w niższej jakości graficznej. Przypominamy, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje już 10 grudnia, więc odliczamy ostatnie dni do premiery.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy