Crawl trafi na Switcha

​Znamy już datę premiery gry Crawl na Nintendo Switch. Produkcja, która ukazała się w kwietniu 2017 roku na komputery osobiste, PS4 i Xbox One, pojawi się na nowej platformie 19 grudnia.

Crawl to połączenie hack’n’slasha z gatunkiem roguelike. Choć grafika jest bardzo oldschoolowa, to wpasowuje się w klimat rozgrywki. Gra opiera się na przemierzaniu lochów, pokonywaniu kolejnych potworów, a także unikaniu pułapek. Jednakże tym, co kluczowe jest dla tej produkcji i jednocześnie odróżnia ją od innych jest jej oparcie na rywalizacji pomiędzy graczami.

W zabawie mogą wziąć udział maksymalnie cztery osoby, ale tylko jedna z nich wcieli się w odważnego bohatera. Pozostałe przejmą kontrolę nad jego przeciwnikami i postarają się zlikwidować protagonistę. Po jego zabiciu, postać herosa odradza się, ale tym razem kontrolę przejmie nad nim ten gracz, który przed chwilą pozbawił go życia. Zachowa również zdobyte przedmioty i doświadczenie, gdyż głównym celem rozgrywki jest osiągnięcie przez postać dziesiątego poziomu i walka z ostatecznym bossem.

Reklama

Szybka rozgrywka i rywalizacja między znajomymi sprawiają, że stworzenie wersji Crawla na Switcha wydaje się być trafionym pomysłem. Ci, którzy będą chcieli zmierzyć się przy tej rozgrywce z przyjaciółmi powinni przygotować 15 dolarów, bo taka ma być cena produkcji.

JFK

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy