Coraz więcej poszlak o GTA V na PC

Komputerowa wersja Grand Theft Auto V coraz wyraźniej zarysowuje się na horyzoncie.

Najnowsze poszlaki związane z pecetowym wydaniem gry pojawiły się w zestawieniu błędów, na jakie natykali się developerzy w trakcie prac nad produkcją. W internecie pojawił się 150-stronnicowy dokument składający się z listy błędów, które napotkali w czasie prac nad GTA V developerzy z Rockstara.

Zestawienie wyciekło co prawda już we wrześniu, ale dopiero teraz zostało odkryte i zanalizowane. Okazuje się, że aż ponad 170 bugów odnosi się nie do konsolowej wersji, a PC-towej. Znalazły się tam problemy występujące "tylko na komputerach", wspomniano też o wsparciu dla DirectX 11 oraz 32 i 64-bitowych systemach operacyjnych.

Wiarygodność dokumentu mogłaby stać pod znakiem zapytania, gdyby nie fakt, że uzupełniono go o komentarze developerów. Co ciekawe, w ubiegłym tygodniu przedstawiciel brazylijskiego sklepu Nuveem stwierdził otwarcie, że GTA V pojawi się na PC 12 marca.

I to w wersji rozszerzonej. Ta sama data padła w trakcie internetowej rozmowy jednego z klientów z obsługą Amazona, która została opublikowana w sieci, choć jej wiarygodność jest wątpliwa. No to co, czekamy na oficjalną zapowiedź?

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy