Copycat - powstaje kolejna gra o kocie w roli głównej. Powtórzy sukces Stray?

Stray przebojem wdarł się na rynek gier wideo, wkupując się w gusta szerokiej społeczności graczy. Copycat to nadchodząca gra osadzona w bardzo podobnym klimacie. Miłośnicy futrzanych czworonogów: czekajcie, bo jest na co!

Stray otworzył nowy nurt gier wideo?

Sam środek wakacji. Rok 2022. Na rynek z inicjatywy studia BlueTwelve pod wydawnictwem Annapurny Interactive powstaje Stray, przygodowa gra pozwalająca wcielić się w zagionionego, bezdomnego kota zmuszonego do obcowania w dystopijnym cyberpunkowym świecie wypełnionym chaosem.

Dosłownie momentalnie Stray stał się przebojem Steama i przyciągnął setki tysięcy graczy. Aktualnie nagradzana produkcja może pochwalić się imponującym wynikiem 97% pozytywnych recenzji na platformie od Valve, co stawia Stray w czołówce na liście najlepiej ocenianych gier.

Reklama

Copycat kolejną grą o kocie w roli głównej. Narracyjna przygodówka zadowoli graczy?

Być może podobną drogą co BlueTwelve chcą kroczyć deweloperzy ze Spoonful of Wonder, którzy zapowiedzieli właśnie Copycat, narracyjną grę przygodową, w której gracze wcielą się w adoptowaną kotkę ze schroniska. "To intymna, magiczna i pełna nadziei australijska historia, która pielęgnuje więź człowiek-zwierzę we wszystkich jej formach" - anonsują twórcy.

Copycat w największej mierze stawia na narracje i serwuje momentami graczom istny emocjonalny rollercoaster. Oryginalny ścieżka dźwiękowa w tej grze stworzona została przez Daniela Buntinga. W produkcji znajdziemy także odpowiednio przygotowane sekwencje dialogów z dubbingiem.

To, co jest istotne, Copycat podczas rozgrywki zmusi graczy do pewnych trudnych wyborów i moralnych zagwozdek. Data premiery gry nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że trafi na sklepowe półki na platformach: PC, Mac, PlayStation, Xbox oraz na przenośnym Nintendo Switchu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Stray
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy