Reklama

Conan Barbarzyńca powraca w nowej odsłonie

​Fani przygód ikony z lat osiemdziesiątych XX wieku mogą poczuć nutkę nostalgii, kiedy sprawdzą nadchodzącą produkcję od wydawnictwa Techland.

Conan Exiles jest luźnym nawiązaniem do kultowego filmu z 1982 roku. Sama produkcja mieści się w gatunku RPG i rzuca gracza w sam środek niebezpiecznego świata, pełnego krwiożerczych kanibali i nieprzychylnych bóstw. Wątek walki o przetrwanie jest w grze postawiony na pierwszym planie.

Zgodnie z zapowiedziami twórców gracze będą musieli skupić się na craftingu, głównie wytwarzając oręż potrzebny do walki z bezwzględnymi przeciwnikami, budując fortece obronne, i wreszcie skupić się na mniej militarnych, aczkolwiek równie ważnych aspektach, takich jak dostęp do żywności czy wody pitnej. Siły natury również będą starały się utrudnić rozgrywkę, dlatego poza umiejętnościami efektywnego zarządzania, przyda się także zmysł taktyczny.

Reklama

Deweloperzy przygotowali możliwość gry w pojedynkę, ale także w trybie wieloosobowym, w którym na prywatnych serwerach będzie mogło walczyć ze sobą nawet 40 graczy. Premiera zapowiedziana jest na 8 maja 2018, a tytuł pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Poniżej można obejrzeć zwiastun produkcji:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy