​Ciekawa przygodówka z wysokimi ocenami do odebrania na Steamie!

Rozdawnictwo gier to temat coraz bardziej powszedni w obecnie funkcjonującej branży. Już teraz całkowicie za darmo możecie pobrać na Steamie SLUDGE LIFE, produkcję stworzoną przez niezależnych deweloperów, w której wcielicie się w... grafficiarza.

Z udostępniania rozmaitych gier za darmo zasłynął przede wszystkim Epic Games. Sklep co tydzień rozdaje mniejsze i większe tytuły, których celem jest wpasowanie się w gusta nawet tych najwybredniejszych graczy. W ostatnim czasie ciekawe darmowe gry pobrać można także z serwisów GOG oraz Steam.

SLUDGE LIFE za darmo na Steamie. Wcielicie się w grafficiarza

To właśnie na tym drugim wspomnianym portalu pojawiła się ciekawa okazja. Do swoich bibliotek całkowicie bezpłatnie przypiszecie SLUDGE LIFE, czyli przygodową grę osadzoną na planecie pokrytej szlemem. Nam przyjdzie się z kolei wcielić w GHOSTA, który powalczy o miano wejścia do elity grafficiarzy.

Reklama

Tytuł powstał w połowie 2021 roku z inicjatywy niezależnego twórcy Terriego Vellmanna, który na swoim koncie ma takie produkcje jak: Disc Room, High Hell czy Mundo Lixo. W planach jest także wydanie drugiej odsłony serii czyli SLUDGE LIFE 2, co już zapowiedziane zostało na Steamie.

SLUDGE LIFE posiada dosyć bogatą warstwę fabularną i kilka alternatywnych zakończeń gry. Jeśli zaś chodzi o zaimplementowane mechaniki i możliwości, to prócz malowania ścian przyjdzie nam eksplorować tajemniczy świat Slimetown. Zadanie pięcia się na szczyt elity branży grafficiarskiej nie będzie jednak łatwe. Na przeszkodzie stanie horda nieprzyjaznych dla nas postaci niezależnych. SLUDGE LIFE oferuje także sporo wątków humorystycznych, co idealnie wpasowuje się w gatunek gier przygodowych.

Gra zebrała wyśmienite oceny na Steamie. Na ponad tysiąc wszystkich not produkcja Terriego Vellmana legitymuje się współczynnikiem aż 91% pozytywnych recenzji. SLUDGE LIFE odbierzecie za darmo tylko do 30 marca, do godziny 19:00.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: darmowe gry | Steam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama