​Chcesz przetestować nowego Wiedźmina? Możesz to zrobić za darmo!

Polskie studio CD Projekt RED wystartowało z nowym programem. RED Playtesting to inicjatywa kierowana do graczy, którzy chcą uczestniczyć w procesie tworzenia gier wraz z producentami Wiedźmina i Cyberpunka 2077 i stanąć w rolach playtesterów.

RED Playtesting - startuje nowa inicjatywa od CD Projekt RED. Czym jest i kto może dołączyć do projektu?

Inicjatywa dedykowana jest wszystkim, którzy ukończyli 16 lat i posiadają konto na platformie GOG.com. Zapisy do programu już wystartowały - wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Docelowe playtesty odbywać mają się stacjonarnie w siedzibie studia w Warszawie. W późniejszym czasie odbędą się także w innych lokacjach.

Co istotne, RED Playtesting jest programem darmowym, więc po spełnieniu powyższych wymagań, do testów przystąpić można nieodpłatnie. Cały proces playtestów odbywać się będzie w języku angielskim. Polscy deweloperzy zastrzegają sobie prawo do odezwania się tylko do wybranych kandydatów, spełniających odpowiednie kryteria profilu gracza.

Reklama

RED Playtesting to inicjatywa o poufnym charakterze informacji, więc każdy kandydat będzie musiał podpisać umowę o zachowaniu poufności, tzw. NDA (Non Disclosure Agreement).

Niemniej z całą pewnością ze strony CD Projekt RED powstający projekt jest ciekawą formą jednoczesnej integracji ze swoją społecznością, jak również możliwością nad podniesieniem wartości i poziomu produkcji. Warto dodać, że rodzimi deweloperzy zapowiedzieli w najbliższym czasie powstanie aż pięciu gier. Prócz nowych tytułów z uniwersum Wiedźmina, CDPR koncentruje się nad rozszerzeniem do Cyberpunka o tytule "Widmo Wolności". Tajemnicą owiany jest z kolei jeszcze jeden tytuł o kryptonimie "Hadar", niezwiązany z dwoma powyższymi światami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: CD Projekt RED | Wiedźmin | Cyberpunk 2077 | RED Playtesting

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy