Call of Duty: Modern Warfare 2. Ujawniono nagrody do zdobycia podczas bety

Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 zbliża się wielkimi krokami. Na kilka dni przed tym przełomowym wydarzeniem Activision potwierdziło, co będzie można zdobyć za udział w nadchodzących testach.

Najważniejsza beta od lat

Beta testy Call of Duty: Modern Warfare 2 rozpoczynają się już 16 września, na dzień przed zapowiedzianą przez Activision prezentacją Call of Duty Next. Podobnie jak w kilku poprzednich latach, najpierw zagrać będą mogli posiadacze konsol PlayStation, a kilka dni później dołączą do nich reprezentanci pozostałych platform.

W oczach wielu fanów Call of Duty jest to bardzo ważna beta. Activision do tej pory utrzymywało w tajemnicy większość szczegółów dotyczących multiplayera i o zmianach dowiadywaliśmy się głównie z wciąż niepotwierdzonych przecieków. Infinity Ward nie będzie również miało wiele czasu na wprowadzenie zmian do swojej gry. Jeżeli MW2 w wersji beta nie spotka się z entuzjazmem ze strony graczy, trudno oczekiwać od dewelopera zaadresowania wszystkich problemów społeczności.

Reklama

Nagrody za udział w becie Call of Duty: Modern Warfare 2

Jak co roku, Activision przygotowało dla uczestników beta testów kilka nagród, które trafią później do pełnej wersji Call of Duty: Modern Warfare 2. Po zakończeniu wczesnego dostępu beta będzie otwarta dla wszystkich graczy, niezależnie od platformy, więc wszyscy będą mogli zdobyć poniższe gadżety, nawet jeżeli nie zdecydowali się jeszcze na preorder.

Liczba odblokowanych przedmiotów ponownie zależy od osiągniętego poziomu. Podczas dwóch tygodni beta testów trzeba będzie osiągnąć 30 poziom, żeby zdobyć wszystkie nagrody. Wśród nich znajdują się oczywiście emblemy i naklejki, ale również cztery skiny - jeden do operatora, jeden do pojazdu i dwa do broni.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare II
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy