Call of Duty: Modern Warfare 2. Poznaliśmy zwiastun kampanii!

Już 28 października zadebiutuje w sklepach Call of Duty Modern Warfare II. Od pewnego czasu gracze mogli testować wersję beta gry. Teraz poznaliśmy oficjalny zwiastun kampanii offline. Trzeba przyznać, że trailer robi spore wrażenie. W jakim klimacie zostanie osadzona fabuła produkcji?

Modern Warfare powraca po latach

Ostatnia część z serii Modern Warfare pojawiła się w 2019 roku. Wówczas akcja kampanii rozgrywała się w okolicach Kaukazu. Fikcyjne państwo Urzykstan zostało zaatakowane przez wojska rosyjskie, a siły SAS oraz CIA połączyły się, by walczyć z rebeliantami. Na terenie tego wschodniego kraju toczy się wojna pomiędzy ugrupowaniem Al-Katala (nawołującym do wojny Stanów Zjednoczonych z Rosją) i Siłami Wyzwolenia Urzykistanu, które to zwalczają Al.-Katalę oraz rosyjskiego najeźdźcę.

Reklama

CIA oraz brytyjskie SAS mają za zadanie powstrzymać Rosjan i doprowadzić do wyzwolenia fikcyjnej krainy. W międzyczasie fabuła toczy się również między innymi w Londynie. Teraz na graczy będzie czekał zupełnie inny klimat w Modern Warfare II W najnowszej części Call of Duty zmienia się zupełnie położenie geograficzne zdarzeń w fabule. Siłom specjalnym przyjdzie mierzyć się z kartelami narkotykowymi w Ameryce Południowej. Szczegóły widzimy na zaprezentowanym zwiastunie.

Zwiastun robi ogromne wrażenie

Na nieco ponad minutowym filmie widzimy dobrze nam znanego z poprzednich części żołnierza brytyjskim jednostki specjalnej SAS - Soapa Mactavisha oraz "ECHO 3-1" z CIA. Brytyjczycy i Amerykanie po raz kolejny łączą siły, by tym razem walczyć z mafią narkotykową i organizacją terrorystyczną.

Zaprezentowany trailer wygląda niezwykle efektownie. Wiele wskazuje na to, że czeka nas kolejna kilkugodzinna kampania pełna emocji, przygód i bardzo interesujących zwrotów akcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty | Call of Duty: Modern Warfare II
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy