Call of Duty: Modern Warfare 2. Kody do beta testów. Jak otrzymać?

Activision powoli szykuje się do premiery Call of Duty: Modern Warfare 2. Podczas zbliżającego się wielkimi krokami zakończenia sezonu Call of Duty League będzie okazja, żeby zdobyć kody do beta testów MW2.

Fani esportowej sceny Call of Duty wyczekują tego momentu od miesięcy. Jak co roku, ostatnim turniejem w sezonie CDL będą słynne Champsy, najbardziej prestiżowy turniej, który oficjalnie mianuje najlepszą drużynę na świecie. Activision właśnie poinformowało jednak, że CDL Championship będzie ekscytujący również dla graczy.

Call of Duty League zapowiedziało na Twitterze, że podczas turnieju, który rozpoczyna się 4 sierpnia i kończy 7 sierpnia, codziennie będzie okazja na zdobycie różnych ekskluzywnych nagród. W czwartek i piątek w ręce widzów trafią emblemy i calling cardy, a w sobotę i niedzielę będzie okazja na zdobycie skinów oraz zawieszek do broni.

Reklama

Niektórzy szczęśliwcy dostaną jednak nie tylko różne przedmioty kosmetyczne, ale również kod do beta testów Call of Duty: Modern Warfare 2. Według ostatnich doniesień, których nie potwierdziło jeszcze oficjalnie Activision, beta ma rozpocząć się 15 września dla użytkowników PS4 i PS5, a pozostałe platformy na przetestowanie gry będą musiały poczekać dodatkowy tydzień.

Aby zdobyć kosmetyczne przedmioty do Warzone i Vanguarda oraz mieć szansę na zdobycie kodu do bety, trzeba udać się na stronę Call of Duty League i postępować zgodnie z opisanymi tam instrukcjami. Podobnie jak na Twitchu, trzeba połączyć konta YouTube z Call of Duty, a potem oglądać CDL Championship w przyszłym tygodniu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy