​Call of Duty. Infinity Ward stworzy spin-off o postaci "Ghosta"?

Mamy dobre, lecz na ten moment nieoficjalne wieści dla wszystkich fanów "Ghosta", charyzmatycznego brytyjskiego porucznika, członka Task Force 141 i jednej z najbardziej tajemniczych postaci ze świata Call of Duty.

Spin-off przybliżający sylwetkę "Ghosta" powstaje?

Sporo wskazuje na to, że Simon "Ghost" Riley doczeka się specjalnego spin-offu, kampanii, która w pełni skoncentruje się na tym bohaterze. W wywiadzie dla serwisu IGN Brian Bloom, scenarzysta studia Infinity Ward podkreślił, iż jest to na tyle ikoniczna postać, że warto byłoby dostarczyć wszystkim fanom Call of Duty szersze spojrzenie na jej życiorys.

Podobno pewne kroki w realizacji tego przedsięwzięcia zostały już podjęte. Po głośnej premierze Modern Warfare 2 deweloperzy mieli rzekomo zwrócić się do Samuela Roukina, aktora podkładającego swój głos do postaci "Ghosta", w celu zaprezentowania mu dalszych planów rozwoju postaci - takie wieści przekazał serwis WhatIfGaming.

Reklama

W tle od razu pojawiają się wątki dalszej ekspansji gry Call of Duty: Modern Warfare 2. DLC miałoby zadebiutować w 2023 roku, a niewykluczone, że jego centralnym punktem byłoby nic innego, jak fabularna rozbudowa wątków związanych z Simonem "Ghostem" Rileyem. Na ten moment brak jednak konkretów i dalszych szczegółów.

"Ghost" - legenda Call of Duty

"Ghost" jest jednym z głównych bohaterów Call of Duty: Modern Warfare oraz wszystkich kontynuacji z tej serii. Simon Riley to brytyjski porucznik przynależący do jednostki specjalnej Special Air Service. Najwięcej jednak sławy przyniosła mu służba w Task Force 141 u boku Johna Price’a, Generała Shepherda i Johna "Soapa" MacTavisha.

Charyzma i enigmatyczność "Ghosta" wynika w dużej mierze poza samym bohaterstwem z jego znaku rozpoznawczego, czyli charakterystycznej kominiarki w pełni zakrywającej jego twarz. W żadnej produkcji z serii Call of Duty graczom nie było dane ujrzeć wizerunku Rileya.

Jeśli jednak jesteście gotowi na spoilery, to data minerom udało się w plikach gry odkopać plik z grafiką przedstawiającą twarz porucznika bez maski. Pisaliśmy o tym na łamach serwisu kilka dni temu. Jak wygląda "Ghost" bez maski - zobaczycie pod tym adresem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty | Call of Duty: Modern Warfare 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy