Call of Duty: Imponujące odtworzenie Amsterdamu w jednej z misji

Reboot Call of Duty: Modern Warfare II jest jedną z najgorętszych premier na rynku gamingowym jesieni 2022 roku. Gra od Activision imponuje przede wszystkim oprawą graficzną. Gracze są pod wrażeniem, jak wiernie został odtworzony Amsterdam podczas wykonywania jednej z misji. Porównanie z rzeczywistością zrobił jeden ze znanych YouTuberów.

Modern Warfare II robi wielkie wrażenie

Reboot produkcji z 2009 roku będzie miał swoją oficjalną premierę dopiero 28 października. Jednak już teraz odblokowany został wczesny dostęp dla użytkowników, którzy zdecydowali się zakupić grę w pre-orderze. Nad kampanią jednoosobową w Call of Duty: Modern Warfare II rozpływa się mnóstwo komplementów. Gracze chwalą ten tryb rozgrywki, mówiąc między innymi o świetnym wykonaniu graficznym, płynności rozgrywki czy o ogólnym klimacie.

Reklama

W jednej z początkowych misji udajemy się do Amsterdamu, gdzie wraz z oddziałem musimy unieszkodliwić niebezpieczne osoby. Zadanie to ma specyficzny klimat, jak na Call of Duty. Akcja rozgrywa się w zatłoczonym punkcie holenderskiego miasta, wśród klimatycznych kawiarni, barów i zabytków.

W takiej scenerii musimy doprowadzić do unieszkodliwienia osób związanych z terroryzmem. Na uwagę zasługuje wierne oddanie wyglądu Amsterdamu. Chwalą to gracze z całego świata. Zobaczcie, jak wygląda wirtualna sceneria, w porównaniu do rzeczywistości.

Activision wykonało kawał świetnej roboty

Znany YouTuber tworzący swoje materiały pod nazwą "Dan Allen Gaming" postanowił porównać realne miejsca w Amsterdamie z tymi, które zostały odtworzone w Call of Duty. Efekty są nieprawdopodobne. Pracownicy zajmujący się grafiką w studiu produkującym grę wykonali kawał świetnej roboty.

Na nagraniu widać, jak wiernie odwzorowane były fragmenty Amsterdamu. Szczególnie zabytkowe budowle I kanały zostały fantastycznie przeniesione do gry wideo. Również oświetlenie i naniesienie barw robi wielkie wrażenie.

Czasami wręcz można się zdziwić, że jest to zwykła gra wideo, zamiast rzeczywistości. Twórcy zadbali o najmniejsze szczegóły, takie jak tabliczki z zakazem publicznego oddawania moczu pod groźbą wysokiej kary finansowej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare II
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy