Cała naprzód! World of Warships zabiera graczy na podróż po świecie

​Wargaming, twórcy i wydawcy gry o bitwach morskich World of Warships, zbiera graczy na podróż po świecie w najnowszej aktualizacji do gry.

Pancernik Daisen rzuca kotwicę w stoczni

Nowe wyzwanie w stoczni Kure! Na zbudowanie czeka japoński pancernik IX poziomu Daisen. Proces obejmuje 34 etapy, które wymagać będą wypełniania misji bojowych, ale nagroda jest warta poświęcenia. Daisen osiąga wysokie prędkości, posiada 8. celnych Dział 410mm i cztery podwójne wyrzutnie torped. Jego ofensywne możliwości kompensują słabsze opancerzenie oraz mniejszą ilość punktów wytrzymałości.

Wybierz się na Szeszele

Poszerzony zostaje horyzont wód World of Warships poprzez dodanie nowej mapy - Szeszele! Dostępna jest dla bitew losowych i kooperacyjnych zachwyci graczy przepiękną florą. Okręty poziomów V-IX mogą zmierzyć się na niej w trybie dominacji z 4. kluczowymi miejscami w dwóch wariacjach.

Reklama

Nowa kolekcja bohaterów alianckich

Zbliżając się do rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie, kolekcja bohaterów alianckich pojawi się w grze. Do zebrania jest 12. elementów, a gracze którzy ukończą każdą z sekcji dostaną odpowiedniego kapitana z 10 punktami umiejętności. Elementy można uzykać zdobywając za kredyty i wolne doświadczenie okolicznościowe kontenery. Na końcu całej kolekcji czeka dodatkowa nagroda w postaci 3 dni konta premium.

Przywitajcie hololive production

Postacie z hololive production powrcają do gry! 4 wirtualnych bloggerów z Japonii (VTubers) dołacza jako kapitanowie. Każdy z nich jest wyposażony w unikatowe linie dialogowe, a poza tym partnerstwo przynosi specjalny kamuflaż oraz upamiętniającą flagę.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: World of Warships
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy