Reklama

Bungie ujawni 24 sierpnia, co szykuje dla Destiny 2. Co już wiemy?

​Fani Destiny 2 wkrótce dowiedzą się więcej o przyszłości gry. Bungie będzie gospodarzem pokazu już 24 sierpnia i chociaż na razie nie znamy szczegółów, bardzo prawdopodobne jest, że studio ujawni więcej na temat nadchodzącego dodatku, The Witch Queen.

Grafika zwiastująca nadchodzący pokaz, a udostępniona przez Bungie, dała nam kilka wskazówek na temat tego, czego możemy się spodziewać. Pod hasłem "Przetrwaj prawdę" widzimy symbol, który jest powiązany z Savathun, królową wiedźm Hive. Savathun jest również znana jako "Królowa Kłamstw" i "Kłamliwa Siostra", co z pewnością ma związek z frazą "przetrwaj prawdę".

Bungie w ostatnich miesiącach podgrzewa atmosferę i wygląda na to, że po latach zwiastowania tej postaci, w końcu skupi się na Savathun. W sezonie 14 Vex narzucił Wieczną Noc na Last City i (ostrzeżenie o spoilerze) wydaje się, że za tym wszystkim stoi Savathun.

Reklama

Wskazuje to, że Savathun będzie głównym złoczyńcą w dodatku The Witch Queen. Co więcej, studio podało w lutym, że późnym latem będzie miało więcej do powiedzenia na temat "The Witch Queen i nie tylko". Data prezentacji zdaje się więc wpisywać w tę zapowiedź.

Na początku tego roku Bungie opóźniło The Witch Queen do 2022 roku, częściowo z powodu wpływu COVID-19. Studio od dawna myślało o przesunięciu swoich rocznych rozszerzeń na pierwszą połowę każdego roku, "przede wszystkim dla zdrowia zespołu".

W międzyczasie cross-play ma ruszyć wraz z sezonem 15. Więcej szczegółów na temat tej ważnej zmiany mamy dowiedzieć się podczas prezentacji. Obecny sezon zakończy się w dniu wydarzenia. Sezon 15 powinien rozpocząć się wkrótce potem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje