Borderlands: Jest pierwszy zwiastun ekranizacji gry wideo. Będzie hit?

Cate Blanchett, Jamie Lee Curtis i Kevin Hart to tylko część gwiazdorskiej obsady, którą będzie można zobaczyć w wyreżyserowanej przez Eliego Rotha ("Hostel") ekranizacji popularnej gry wideo "Borderlands". W sieci zadebiutował jej wybuchowy zwiastun.

Wydawało się, że zapowiedziana już w 2015 roku ekranizacja gry wideo "Borderlands" nigdy nie powstanie. Pięć lat później do produkcji dołączył reżyser Eli Roth, a w 2021 roku zakończył zdjęcia, które trwały od kwietnia do czerwca na Węgrzech. Musiały minąć prawie trzy lata, zanim zaprezentowano pierwszy zwiastun tej produkcji. W międzyczasie pojawiły się informacje o kłopotach na planie, zmianach scenariusza i koniecznych dokrętkach.

Reklama

Reakcje widzów w mediach społecznościowych wskazują na to, że jak na spodziewaną katastrofę, zwiastun filmu "Borderlands" prezentuje się co najmniej przyzwoicie. 

W głównej roli w filmie Rotha występuje dwukrotna zdobywczyni Oscara, Cate Blanchett ("Blue Jasmine"). Wciela się ona w postać wyjętej spod prawa Lilith, która powraca na Pandorę. Została wynajęta przez producenta broni Atlasa (Edgar Ramirez), by odnaleźć jego zaginioną córkę. W niebezpiecznej misji pomaga Lilith pięcioro wyrzutków. W ich role wcielają się Curtis ("Wszystko wszędzie naraz"), Hart ("Agent i pół"), Ariana Greenblatt ("Ahsoka"), Florian Munteanu ("Creed II") oraz Jack Black ("Szkoła rocka"), który użycza głosu robotowi Claptrapowi.

W pozostałych rolach w "Borderlands" występują Haley Bennett, Gina Gershon, Cheyenne Jackson, Steven Boyer, Charles Babalola, Olivier Richters, Janina Gavankar, Benjamin Byron Davis, Ryann Redmond oraz Bobby Lee. Scenariusz filmu napisali Roth i Joe Crombie. Wydana w 2009 roku "Borderlands" to jedna z najbardziej popularnych gier wideo na świecie. Szacuje się, że do sierpnia 2011 roku sprzedano jej cztery i pół miliona egzemplarzy.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Borderlands
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy