Borderlands Collection: Pandora's Box z kategorią wiekową na Nintendo Switch

Kategoria wiekowa dla Borderlands Collection: Pandora’s Box w wersji na Nintendo Switcha pojawiła się na niemieckich serwisach.

Aktualnie kolekcja Borderlands dostępna jest jedynie w wersjach na PlayStation, Xboxa oraz pecety, natomiast wersja na Nintendo Switch nie została nawet oficjalnie potwierdzona. Posiadacze konsoli Nintendo muszą się póki co zadowolić portem Borderlands 3, przygotowanym w październiku, w trzy lata po tym jak trzecia część serii pojawiła się na innych platformach.

Reklama

Okazuje się jednak, że rzekoma wersja na Switcha Pandora’s Box została podesłana do oceny odpowiednim organom już jakiś czas temu - strona mówi, że kolekcja otrzymała kategorię wiekową (14+) jeszcze w sierpniu tego roku. Ale dopiero teraz informacja ta rzuciła się w oczy użytkownikom jednego z subredditów. Oficjalne dodanie gry do sklepu cyfrowego Nintendo jeszcze przed nami.

Jeśli skategoryzowana paczka to ta sama wersja, którą mogą się cieszyć posiadacze innych platform, to zawierać ona będzie wszystkie tytuły jakie pojawiły się do tej pory w serii, poza Tiny Tina’s Wonderlands, które jest spin-offem serii. Oficjalna paczka zawiera części 1-3, Pre-Sequel, Tales from the Borderlands, New Tales from the Borderlands oraz dodatkowe DLC. Jedyne z czym trzeba się liczyć to zapewne wysoka cena, choć nie została jeszcze oczywiście oficjalnie ogłoszona. 

Z innych informacji ze świata Borderlands, niedawno pojawiła się informacja, że na linkedinowym profilu jednego z byłych pracowników studia Gearbox, a konkretnie byłego dyrektora technicznego Randela Reissa, pojawiła się informacja dotycząca dwóch do tej pory niezapowiedzianych oficjalnie, nowych gier z tej serii - Borderlands 4 oraz Tiny Tina’s Wonderlands 2. Co ciekawe, Reiss pracował w Gearbox jedynie przez krótki czas, na podstawie umowy zawartej na okres pomiędzy majem a lipcem zeszłego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Borderlands
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama