Reklama

Bomber Crew do pobrania za darmo na platformie Steam

​W serwisie Steam pojawiła się ciekawa oferta. Tylko do 2 czerwca (godz. 19:00) możecie za darmo dodać do swojej biblioteki grę "Bomber Crew", w której wcielicie się w kapitana bombowca wyruszającego na podniebne misje specjalne.

Bomber Crew to tytuł, który na rynku ukazał się w 2017 roku z ramienia producenta Runner Duck. Gra łączy w sobie elementy symulatora i strategii.

Gracz będzie musiał wykazać się umiejętnościami zarządzania: amunicją, paliwem, układami hydraulicznymi. Do każdej misji trzeba będzie podejść bardzo starannie, co z kolei wiązać się będzie z przygotowaniem i opracowaniem dobrej strategii.

Tytuł posiada klimatyczną, rysunkową oprawę graficzną zaprojektowaną trójwymiarowo. Niech was jednak nie zgubi lżejsza konwencja wizualna, bo to wcale nie oznacza, że realizacja misji nie będzie okupiona sporym wysiłkiem.

Reklama

Bomber Crew w serwisie Steam posiada wysokie oceny. Na blisko 10 tysięcy recenzji - większość jest "Bardzo pozytywna". Podobny stan możemy uświadczyć na portalu Metacritic. Tutaj dzieło od Runner Duck otrzymało średnią notę na poziomie 7,6/10 od społeczności graczy.

Bomber Crew. Jak odebrać grę?

  • Zaloguj się na swoje konto Steam.
  • Wejdź na kartę gry "Bomber Crew".
  • Teraz wystarczy w sekcji "Zdobądź Bomber Crew" wcisnąć przycisk "Dodaj do konta".

Stuprocentowa zniżka pozwala na pobranie gry całkowicie za darmo. Promocja limitowana jest przede wszystkim czasowo. Dzieło przypiszecie do swojego konta tylko do 2 czerwca - do godziny 19:00.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy