Bloodborne: ewentualny remaster nadal owiany mgłą tajemnicy

Podczas omawiania nadchodzącego rozszerzenia do Elden Ring, zatytułowanego Shadows of the Erdtree, szef FromSoftware poświęcił kilka minut by opowiedzieć o swojej pasji do całej serii Bloodborne oraz uwielbieniu do społeczności wokół tego tytułu.

Miyazaki wspomniał między innymi jak bardzo cały jego zespół ceni sobie ten tytuł. Opowiedział jednocześnie o tym, co jego zdaniem powoduje, że remaster lub remake znanej gry jest wart uwagi. Jednak mimo zawarcia obu tych tematów w jednej rozmowie, nie potwierdził czy Bloodborne doczeka się w końcu samo remastera.

Kiedy został o to zapytany bardziej bezpośrednio, zręcznie uniknął pytania, zamiast tego wspominając, jak bardzo jego zespół jest podekscytowany nieustannie gorącym odbiorem gry wśród społeczności. Zdaniem Miyazakiego, Bloodborne to "tytuł, który jest nam bardzo bliski, tak samo jak naszym fanom", Japończyk wspomniał też, że sam był bardzo "szczęśliwy, widząc, że wciąż jest tak wielu ludzi pasjonujących się tą grą", nawet na tak długo po jej wydaniu.

Reklama

Jednakże, Miyazaki nie ujawnił żadnych informacji na temat potencjalnego remake'u lub remastera, ale dał pewien pogląd na to, dlaczego gracze nie powinni porzucać nadziei na ewentualny remaster. Jako przykład, wskazał między innymi na remake Demon's Souls, który ukazał się 11 lat po premierze gry i coraz większe możliwości sprzętu jako czynnik napędzający takie projekty. 

Czyli być może nie mamy nowych informacji na temat remastera Bloodborne, ale przynajmniej możemy spać spokojnie, wiedząc, że Miyazaki jest szczęśliwy bo stworzył jedną z najlepszych gier w historii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bloodborne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy