​Black Friday w sklepie GOG. Przeceny na ponad 4000 gier!

GOG startuje z promocjami z okazji Black Friday. Na polskiej platformie przynależącej do grupy CD Projekt RED znajdziemy wiele klasyków po przecenionych i zniżkowych cenach. Przedstawiamy najciekawsze oferty!

Black Friday to idealna okazja dla wszystkich łapaczy okazji. Z tego tytułu popularni wydawcy i producenci, a także cyfrowe sklepy zajmujące się dystrybucją gier ruszają z wyjątkowymi ofertami. Przeceny dotknęły wiele produktów dostępnych na popularnym Steamie. Zniżki dotknęły także wielu produktów w oficjalnych sklepach PlayStation Store oraz Xbox Store.

Reklama

GOG.com również nie zamierza pozostawać w tym aspekcie bierny. W polskim serwisie możemy właśnie zakupić tysiące tytułów po promocyjnych cenach. Oferta obowiązuje tylko do 31 listopada - dokładnie do północy.

Black Friday na GOG.com. Co kupicie taniej?

Wśród bestsellerów niemal od razu w oczy rzuca się seria Heroes of Might and Magic. Trzecią kompletną odsłonę (z dodatkami Armageddon’s Blade oraz The Shadow of Death) otrzymacie za jedyne 11,69 zł. Podobna cena widnieje przy kompletnej wersji Heroes IV (z rozszerzeniami The Gathering Storm oraz Winds of War). Z kolei piątą część dostaniecie za 23,29 zł.

50% zniżka widnieje z kolei przy SWAT 4: Gold Edition. Wysoko ocenianą grę akcji otrzymacie za 20,49 zł. Z całą pewnością warto jeszcze zwrócić uwagę na Dragon Age: Origins - Ultimate Editions. 12-letni kultowy tytuł zakupicie znacznie taniej - po uwzględnieniu 75% zniżki koszt gry wynosi 23,29 zł.

Dla miłośników zasłużonych na rynku gier ekonomicznych i strategicznych ciekawą opcją wydaje się Anno 1404 w wersji Gold Edition. Na GOG.com przy tym produkcie widnieje 75% zniżki, co w rezultacie daje nam cenę 14,99 zł.

Inne produkcje, na które warto zwrócić uwagę:

  • Fallout: New Vegas Ultimate Edition - 29,69 zł
  • Hollow Knight - 26,99 zł
  • Disco Elysium - The Final Cut - 35,79 zł
  • Horizon Zero Dawn Complete Edition - 67,59 zł
  • A Plague Tale: Innocence - 47,99 zł
  • Sybiera 3: The Complete Journey - 10,79 zł

Pełna oferta Black Friday na GOG dostępna jest tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GOG | Black Friday
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy