Black Friday i Jesienna Wyprzedaż na Steam! Jakie gry kupicie w promocji?

Steam po raz kolejny decyduje się przeprowadzić wielką obniżkę cen na jesień. Z okazji nadchodzącego "Black Friday" od 22 listopada przez tydzień wiele gier wideo na tej platformie można kupić po znacznie mniejszych cenach. Jakie tytuły weszły w skład wyprzedaży?

"Jesienna Wyprzedaż" jest już tradycją na Steam

Listopad jest miesiącem, w którym w różne sklepy oferują duże obniżki cen. Bierze się to głównie z "Black Friday", czyli "Czarnego Piątku" - dnia największych wyprzedaży w roku. Jednak coraz więcej firm rozszerza to wydarzenia do "Czarnego Tygodnia", czyli znacznie dłuższego okresu tańszych produktów.

W tym okresie bardzo popularne są przeceny sprzętu elektronicznego czy gier wideo. Platformy sprzedażowe często wystawiają bardzo dobre oferty dla konsumentów. 22 listopada firma Valve, do której należy platforma Steam ogłosiła tradycyjny okres tańszych gier wideo. We wtorek o godzinie 19:00 ruszyła tradycyjna już "Jesienna Wyprzedaż" na Steam.

Reklama

Z tej okazji wiele bardzo znanych tytułów growych zostało bardzo mocno przecenionych. Steam już wcześniej zapowiadał, że takowa wyprzedaż nastąpi. Jakie tytuły są warte uwagi podczas "Autumn Sale"? Jest wiele bardzo interesujących okazji do złowienia.

“Cyberpunk 2077" czy seria “Battlefield" doczekały się promocji

Cena wspomnianego "Cyberpunka" od polskiego studia CD Projekt RED została bardzo mocno obniżona. Teraz można tytuł ten kupić za 99,50 zł, co oznacza aż 50-cio procentową obniżkę względem regularnej ceny. Bardzo tanio, bo już za niecałe 30 złotych można nabyć "Wiedźmina 3" ze wszystkimi dodatkami. Atrakcyjna jest także oferta dotycząca "Red Dead Redemption 2". Dzieło od Rockstar Games jest do nabycia 82,46 zł.

Dla fanów gier o tematyce wojennych Steam również przygotował atrakcyjną ofertę. "Battlefield V - Definitive Edition" można kupić za 21,99 zł, a “BF 4", o czterdzieści groszy taniej. Nie są to oczywiście wszystkie oferty, jakie Steam proponuje w ramach "Jesiennej Wyprzedaży". Popularnych i cenionych tytułów jest znacznie więcej. Gracze z całego świata z pewnością skorzystają z obniżonych cen i kupią gry, na które polowali od jakiegoś czasu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam | Black Friday
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy