Reklama

BioWare prezentuje Dragon Age 4 na nowym trailerze

​Na The Game Awards pokazano nie tylko teaser nowego Mass Effecta, ale również Dragon Age 4, który pojawi się za kilka lat.

BioWare chciało zaistnieć na tegorocznym The Game Awards i niewątpliwie im się to udało, ponieważ zaprezentowali nie tylko krótki teaser nowego Mass Effecta, ale także obiecany zwiastun Dragon Age 4, który prezentuje nieco więcej detali świata, jaki na nas czeka.

Lektorem jest w tym przypadku doskonale znany fanom marki Varric Tethras, który stwierdza, że nadszedł czas na nowego bohatera co sugeruje, że nie pokierujemy losami herosów znanych z poprzednich części, w tym Inkwizytorem.

Pokrywa się to z informacjami sprzed kilku miesięcy, które mówiły, że gracze nie wcielą się w wybrańca ani kogoś obdarzonego nadludzkimi zdolnościami, ale zwykłego śmiałka, na którego czeka interesująca przygoda.

Reklama

Nie wiemy też nic o postaciach pobocznych wcześniejszych epizodów, aczkolwiek obecność Varrica w trailerze sugeruje, iż wystąpi on także w czwórce. Z pewnością nie zabraknie Solasa, wokół którego toczyć się będzie cała otoczka fabularna.

Jeżeli chodzi o miasto widoczne na materiale wideo jest to zapewne Minrathous, stolica Tevinteru. Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie Dragon Age 4 trafi do sprzedaży (możliwe, iż dopiero w 2022 roku).

Ciężko ocenić czy deweloperzy odejdą od wariantu rozgrywki niezwykle zbliżonego do gatunku MMO, co nie przypadło do gustu wszystkim graczom mogącym zapoznać się z Dragon Age: Inkwizycja.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy