Reklama

BioWare chwali się nowym materiałem filmowym z Dragon Age: Dreadwolf

Dzisiaj przypada Dragon Age Day 2022. BioWare z tej okazji wypuściło film z gry Dragon Age: Dreadwolf, który daje pogląd na to, jak będzie wyglądała gra.

Materiał filmowy z Dragon Age: Dreadwolf koncentruje się wokół postaci Solasa, jednej z grywalnych postaci Dragon Age: Inquisition, który najwyraźniej stoi za intrygą w najnowszej odsłonie serii.

Varric, inna grywalna postać (tym razem z Dragon Age 2), jest narratorem tej historii i opowiada historię Solasa, który kiedyś był znany jako Fen’Harel, czyli tytułowy Straszny Wilk. Varric opowiada jak poznał Solasa, potężnego maga, owładniętego marzeniami, kiedy jeszcze nosił inne miano.

Reklama

Dragon Age: Dreadwolf nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale BioWare potwierdziło już, że wyczekiwane RPG osiągnęło już status alfy. Oznacza to, że gra powinna już być całkowicie grywalna, od początku do końca wątku fabularnego. Oczywiście przed autorami nadal wiele pracy, szlifów i eliminowania błędów.

Z okazji Dragon Age Day 2022 BioWare przygotowało również kilka innych niespodzianek. Są to między innymi plakaty z postaciami z Dragon Age: Absolution, nowego serialu animowanego, który ma się pojawić na platformie Netflix za kilka dni, 9 grudnia 2022. Serial ten również otrzymał zwiastun, zaprezentowany już jakiś czas temu na Twitterze.

W serialu główne role mają zagrać Kimberly Brooks, Matthew Mercer, Ashly Burch, Sumalee Montano, Phil Lamarr, Keston John, Josh Keaton oraz Zehra Fazal. Autorzy planują zaprezentować fanom serii całą plejadę nowych postaci, opartych o lore gry. Fabuła serialu kręci się wokół przeszłości głównej bohaterki, która niegdyś była elfią zabójczynią. Obecnie próbuje ona uciec przed czynami z przeszłości, ale nie jest to takie łatwe, jak by chciała.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: BioWare | Dragon Age: Dreadwolf

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy