Reklama

Bethesda odwołuje czerwcową transmisję z zapowiedziami

​Bethesda przez kilka ostatnich lat szykowała transmisję na żywo na czerwcowe targi E3. Targi odwołano ze względu na pandemię koronawirusa, więc takie cyfrowe wydarzenie wydaje się być idealnym zastępstwem. Firma poinformowała jednak, że nie planuje już takiej atrakcji.

Co gorsza, wydawca zapewnia, że ma sporo do ogłoszenia, podczas gdy miliony fanów na całym świecie czekają na kolejne odsłony serii Fallout oraz The Elder Scrolls. Część zapowiedzi planowano przekazać właśnie podczas czerwcowej prezentacji, lecz plany zostały zweryfikowane.

W 2018 roku podczas konferencji zapowiedziano The Elder Scrolls 6. Minęły już dwa lata, więc rzesze fanów miały zapewne nadzieję, że w końcu doczekają się kolejnych szczegółów na temat następcy legendarnego Skyrima. Jest też całkiem nowa, kosmiczna licencja z grą Starfield, owiana tajemnicą.

Reklama

Kiedy jednak ukaże się TES6? Można spojrzeć na wypowiedź przedstawicieli z Bethesdy, którzy na wspomnianym E3 w 2018 roku znacznie ostudziła nastroje osób oczekujących na The Elder Scrolls 6.

Spójrzmy więc: Skyrim to 2011 rok, następnie Fallout 4 w 2015 roku oraz Fallout 76 w 2019. Jeśli założymy więc optymistyczny scenariusz czterech lat pomiędzy produkcjami, to Starfield zadebiutuje w 2023 roku, ale już na Elder Scrolls 6 przyjdzie poczekać prawie do emerytury, to jest do 2027 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy